כדורגל ישראליליגת העלנבחרת ישראל

מתגייסים: מאמני ושחקני נבחרות ישראל ביקרו פצועי מלחמה

חזן, חיים, תורג'מן וכהן נפגשו עם פצועים באסותא אשדוד וביקרו חיילים. מאמן הנבחרת הבוגרת: ''התחושות קשות, זו סטירה מצלצלת לכולנו", מאמן נבחרת הנוער: ''טראומה למדינה שלנו, ראינו פה גיבורים אמיתיים''

מאמני ושחקני נבחרות ישראל, ביניהם אלון חזן, אופיר חיים, דור תורג'מן וגיל כהן, הגיעו היום (רביעי) לבית החולים אסותא באשדוד ונפגשו עם פצועי המלחמה. אל המאמנים והשחקנים התלוו גם המעודד הלאומי 'היעל' כמו גם כוכב הרשת 'בילוקס'.

מאמן הנבחרת אלון חזן עם אחד החיילים (ההתאחדות לכדורגל)

מאמן נבחרת ישראל, אלון חזן: "התחושות קשות, זה עוטף אותנו כל היום, כולנו נחשפים כל יום ברחבי העוטף לזוועות שהיו. המספרים המטורפים של הנרצחים בקרב תושבי ישראל, חיילים, שוטרים – זה מרגיש כאילו חלק מהגוף נתלש. אנחנו אנשי כדורגל והוא נדחק הצידה בצורה משמעותית, זה לא מעניין כרגע. אנחנו נרתמים פה כדי לשמח אזרחים וחיילים. הגענו בכדי לתת להם קצת מורל אבל יצאתי מחוזק בזכותם".

חזן הוסיף: "פגשתי פה חיילים פצועים שכל מה שמספרים הוא על הרצון העז שלהם לחזור לשדה הקרב. אנחנו חיים במדינה שלצערי יודעת לאחד את עצמה רק בדם ולא בשלום, אולי זו סטירה מצלצלת עבור כולנו במדינה הזו, להבין שבסופו של יום כולנו באמת אחים. צריך לזרוק הצידה את כל המחלוקות. עם ישראל חי וימשיך לחיות ולפעום ולהרחיב את הלב של כל התושבים. אני מאחל לעם ישראל שנדע ימים טובים יותר".

גיל כהן ודור תורג'מן אצל אחד הפצועים (דוברות אסותא אשדוד)

החלוץ דור תורג'מן סיפר: "באנו לפה לחזק את החיילים שנלחמו בגבורה בשביל לשמור עלינו ואת האזרחים שנפצעו. אני בטוח שנצא לימים טובים יותר בהמשך. הפצועים כאן ריגשו אותי מאוד, הגעתי לחזק אותם אבל אני יצאתי מחוזק מכאן".

מאמן נבחרת הנוער, אופיר חיים, אמר: "היינו אמורים להיות בספרד, חלון בינלאומי עבור כל הנבחרות אבל בשנייה אחת הכל התהפך. תחושות מאוד מאוד קשות, המדינה שלנו עברה טראומה. באנו לחזק אנשים וראינו פה גיבורים אמיתיים. אנחנו גאים במדינה שלנו ובחיילים שלנו. יש פה משפחות שלמות שעמדו מול תופת והצילו אנשים אחרים. יש לנו גיבורים במדינה ואין גאווה גדולה מזו".

מאמני ושחקני נבחרות ישראל עם חיילי צה"ל (ההתאחדות לכדורגל)

לאחר ביקור הפצועים בבית החולים, הגיעה המשלחת לבקר חיילים בשטחי כינוס. אלון חזן מאמן הנבחרת הלאומית דיבר עם הלוחמים והדגיש את הזכות שניתנה לו לבוא ולשמח אותם במעט: "אתם הגיבורים שלנו ובשבילכם אנחנו נעלה לשחק במשחקי נבחרת ישראל העתידיים! כולנו איתכם ומאחוריכם".

מאמן הנוער אופיר חיים אמר בפתח דבריו כי הוא מתקשה לעמוד ברגשות שצפים לו: "הגענו כרגע מבית החולים והיינו עדים לסיפורים נורא קשים, החלום שלי הוא שלא יהיה יותר אף פצוע והרוג במדינה שלנו ובצבא המדהים שלנו, אנחנו כאן בשבילכם ואנחנו שמחים על הזכות לשמח אותכם ואנחנו נעבור את התקופה הקשה הזו ביחד. אל אל ישראל! עם ישראל חי".

במקום התרחש משחקון בין דור תורגמן, גיל כהן והקמע שלנו נגד חיילי צהל שהיו בשטחי הכינוס.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button