כדורגל ישראליליגת העל

מתגייסים: אוהדי מכבי חיפה תרמו מוצרי מזון וציוד לחיילים

היום הראשון לאיסוף המוצרים למען תושבי הדרום וחיילי צה''ל הביא עימו עשרות תורמים ומאות ארגזים שנאספו ונארזו במקביל לחיבורים שנעשו בין אוהדים שרוצים לארח לבין תושבים שבאים להתארח. מחר צפוי יום נוסף

מכבי חיפה פתחה היום (ראשון) במבצע איסוף תרומות של מוצרים לתושבי הדרום ולחיילי צה"ל וההיענות הייתה אדירה. החל משעות הבוקר הגיעו עשרות אוהדים, והביאו תרומות של: בגדים למבוגרים, ילדים ותינוקות, מוצרי מזון יבשים ורטובים, אוכל לתינוקות, טיטולים, מגבונים, חטיפים, נעליים, מגבות, מצעים ועוד.

עובדי המועדון ואוהדים שביקשו להישאר לעזור, ארזו את הכל בקרטונים, כשלמעלה מ-200 ארגזים נאספו. כל מה שנאסף הועבר ל"איחוד הצלה" באמצעות אוהדים שביקשו לסייע בשינוע וכן בעזרת משאית של חברת "מאיר". מתנדבי איחוד הצלה העבירו את הכל דרומה הן לתושבים והן לחיילים. במקביל, משרדי הקופות הפכו לחמ"ל במטרה לקשר בין עשרות אוהדים שביקשו לארח את תושבי הדרום לבין תושבים שמבקשים לעצמם מעט שקט ולהתארח בצפון.

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה: "אלו ימים קשים למדינת ישראל, ימים של אבל לאומי על מאות נרצחים ואלפי פצועים. למועדון מכבי חיפה יש קהילה חזקה של אוהדים בכל המדינה וכולנו התגייסנו כדי להקל ולו במעט על תושבי עוטף עזה ועל החיילים שבחזית הדרומית. ההתגייסות של האוהדים מרגשת וחשובה ומוכיחה את החוסן שלנו בקהילה. בשם נשיא המועדון, מר יעקב שחר, אני שולח תנחומים כנים למשפחות ששכלו את יקיריהן, איחולי רפואה שלמה לפצועים וכולנו תקווה שהחטופים יחזרו לבתיהם במהרה".

מחר, החל מהשעה 11:00, יתקיים היום השני לאיסוף המוצרים. כולם מוזמנים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button