אתלטיקהספורט אולימפיענפים אחרים

משחקי אירופה: האתלטים מדורגים במקום השלישי בדרג ג'

התחלה טובה באליפות אירופה לאומות, המתקיימת במסגרת משחקי אירופה: נבחרת האתלטיקה תתמודד על העלייה לדרג ב'. סלפטר סיימה במקום השני ב-5,000 מטר, אפריפה פסל בריצה ל-100 מטר

בתום יום תחרויות הראשון של משחקי אירופה, מדורגת היום (שלישי) נבחרת ישראל באתלטיקה במקום השלישי עם 131 נקודות; מקדימות אותה יריבותיה על ההעפלה לדרג השני – אירלנד עם 156 נקודות ואוסטריה עם 159 נקודות.

ישראל השיגה מקום ראשון אחד (אסטל ולאנו בזריקת דיסקוס), שני אתלטים סיימו במקום השני, מקום שלישי אחד וארבעה אתלטים סיימו במקום ה-4. ההחמצה הגדולה של היום הגיעה מכיוונו של האצן בלסינג אפריפה שפסל בזינוק ל-100 מטרים והפסיד נקודות יקרות מאוד לנבחרת.

אסטל ולאנו (עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)

שאר האתלטים שהופיעו הבוקר עמדו בתחזיות המוקדמות והציגו יכולת טובה שתרמה להצבתה של הנבחרת בעמדה טובה לקראת היומיים הבאים. מצטיינת היום הראשון היא האתלטית אסטל ולאנו – מקום ראשון בזריקת דיסקוס ומקום שלישי בהדיפת כדור ברזל. אסטל תרמה לנבחרת 28 נקודות.

הרצה האולימפית לונה סלפטר סיימה במקום השני בריצת 5,000 מטר והעניקה לנבחרת 14 נקודות יקרות; מכאן תמשיך לונה לתחרות בחצי מרתון שתתקיים ביום ראשון הקרוב בהמבורג, גרמניה, זאת במסגרת הכנותיה לאליפות העולם שתתקיים בבודפשט באוגוסט הקרוב.

מחר תימשכנה התחרויות (יום 2 מתוך 3) שבסיומן תקבענה שלוש הנבחרות שתעפלנה לדרג השני באירופה. בסיום התחרויות מחר תשתתפנה נבחרות ישראל בריצת השליחים 4X100 מטר. המטרה העיקרית של הנבחרת מחר היא לשמור על המומנטום של היום הראשון, למקסם את ההופעה האישית ולהימנע ככל שניתן מתקלות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button