ענפים אחריםענפים נוספים

מרשים: שלוש מדליות לנבחרת ישראל ב-MMA באליפות אירופה

בטעם חמוץ-מתוק: נבחרת ישראל זכתה ב-3 מדליות אבל דניאל רובינוב ועילאי פחימה, שהיו אמורים להתחרות היום בגמר וחצי גמר (בהתאם), לא קיבלו את האישור הרפואי לעלות לקרבות שלהם ובכך סיימו את הטורניר

נבחרת ישראל ב-MMA סיימה היום (שישי) את דרכה באליפות אירופה שמתקיימת בבלגרד, סרביה עם זכייה ב-3 מדליות אבל עם טעם חמוץ-מתוק. דניאל רובינוב ועילאי פחימה, שהיו אמורים להתחרות היום בגמר וחצי גמר (בהתאם), לא קיבלו את האישור הרפואי לעלות לקרבות שלהם ובכך סיימו את הטורניר.

רובינוב סיים את אליפות אירופה עם תצוגות מרשימות לאורך כל האליפות וזכייה במדליית הכסף ב-57 ק"ג U21. אליו הצטרפו יונתן דוזורצב עם זכייה במדליית הארד לאחר שסיפק שני נוקאאוט טכניים אדירים ובחצי הגמר הודח לאחר קרב צמוד שהסתיים בהחלטה חצויה לזכות היריב. עילאי פחימה, שהתחיל את הטורניר משלב רבע הגמר והציג נוקאאוט טכני ענק שהימם את היריב שהוביל בסופו של דבר לזכייה במדליית הארד ב-93 ק"ג בוגרים.

דניאל רובינוב חוגג (יפעת ירושלמי, איגוד ה-MMA בישראל)

הנבחרת הבוגרת קיבלה כמובן רוח גבית מנבחרת הנוער שבתחילת השבוע זכתה ב-11 מדליות באליפות אירופה לנוער, כאשר חברי וחברות הנבחרת זכו ב-6 מדליות כסף ו-5 מדליות ארד, והראו שהעתיד של ענף ה-MMA מבטיח מאוד. גם הישפוט בענף נמצא בצמיחה עם שני שופטים ישראלים ששפטו באליפות אירופה לנוער, ואחראי השיפוט של איגוד ה-MMA בישראל עופר לידר שופט לאורך כל טורניר הבוגרים.

מנכ"ל איגוד ה-MMA, עידו פריינטה, שנמצא בסרביה מתחילת האליפות, אמר: "לצערנו הרב שני המתחרים שלנו לא יכלו להמשיך את הטורניר בגלל פציעות, אבל 3 מדליות זה הישג מרשים מאוד ואנו גאים בכל חברי הנבחרת שהשתתפו באליפות אירופה. שלושת המדליות האלו מצטרפות אל 11 מדליות של נבחרת הנוער, מה שגורם לכולם להבין שענף ה-MMA בצמיחה מתמדת וזה רק יילך ויגדל. השנה נכנסנו תחת כנפי משרד הספורט והתאחדות "אילת", והתמיכה האינסופית שלהם מורגשת כל הזמן והתוצאות בהתאם. זו גאווה עצומה לייצג את המדינה ברחבי העולם, ולספק מעט רגעי נחת במיוחד ברגעים הקשים שהעם שלנו חווה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW