ענפים אחריםשחייה

מרשים: מירון חרותי קבע שיא ישראלי חדש ב-50 מטר פרפר

הספרינטר שיפר ב-9 מאיות את שיאו הישראלי בתחרות Giant Tour המתקיימת בפריס: ''זו התחלה טובה לעונת התחרויות השנה, ומבשר טובות לקראת המשחקים האולימפיים בקיץ מבחינת הכושר שבו אני נמצא''

מירון חרותי שבר הערב (ראשון) את השיא הישראלי ב-50 מטר פרפר, בו החזיק, בתחרות Giant Tour המתקיימת בפריז. חרותי קבע תוצאה של 23.29 שניות, ושיפר ב-9 מאיות את השיא שלו, שעמד על 23.38 שניות ונקבע ביולי 2022 באליפות ישראל במכון וינגייט.

התחרות בבריכה של 50 מטר החלה במשחי מוקדמות בניס בשבוע שעבר, כאשר שמונה המהירים בכל משחה העפילו לתחרות בפריס. מדובר בסבב יוקרתי אליו מגיעים שחיינים איכותיים. חרותי סיים שני במשחה, 11 מאיות אחרי השווייצרי נואה פונטי, ואתמול סיים במקום הרביעי במשחה ל-50 מטר חופשי עם תוצאה של 22.38 שניות.

חרותי, שקבע קריטריון אולימפי לפריז בקיץ ב-50 מטר חופשי, אמר לאחר קביעת השיא: "אני שמח מהשיא ששיפרתי ב-50 פרפר. בשתי התחרויות האחרונות, בניס ובפריז, שחיתי ב-14 משחים של 50 מטר – חופשי, פרפר וגב – ואני שמח שלמרות שבחופשי לא התחבר כמו שרציתי, הצלחתי לשפר את השיא בפרפר. אני ממשיך להשתפר, אני חושב שזו התחלה טובה לעונת התחרויות השנה, ומבשר טובות לקראת האולימפיאדה מבחינת הכושר בו אני נמצא בתוכנית האימונים שלי בצרפת ובישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button