גביע המדינהכדורגל ישראלי

מרקו בלבול: "נבוא נחושים וחדורי מוטיבציה, יש התרגשות"

מאמן מכבי נתניה דיבר לקראת חצי גמר גביע המדינה מחר (רביעי, 20:30) נגד הפועל ב''ש: ''לחץ זה דבר חיובי שדחף אותי לכל אורך הקריירה'', אברהם הוסיף: ''אני פחות אוהב את הדיבורים''. מאות אוהדים הגיעו לאימון

רגע לפני ליל הסדר, כ-800 אוהדי מכבי נתניה ניצלו את הבוקר שלפני להגיע לאימון של הקבוצה ולעודד את השחקנים לקראת חצי גמר גביע המדינה מחר (רביעי, 20:30) מול הפועל באר שבע. האימון לא פוצץ לאחר שמרקו בלבול ביקש להמשיך בהכנות. הבשורות הטובות הן חזרתם של ג'ואל אבו חנא וכארם ג'אבר מפציעות כשהשניים צפויים לפתוח. בוריס אינו ישוב להרכב אחרי שנעדר מהניצחון על הפועל ירושלים בגלל צהובים.

שחקני מכבי נתניה חוגגים (אסף הופמן)

המאמן מרקו בלבול אמר: "כמובן שיש התרגשות, חצי גמר זה מעמד מכובד. הפועל באר שבע קבוצה חזקה, טובה, מאומנת ומאורגנת. כמובן שנבוא נחושים וחדורי מוטיבציה. לא יהיה קל אבל נעשה הכל כדי להעפיל לגמר ולשמח את האוהדים שלנו. אני ממש לא מסתכל על העבר אלא על כאן ועכשיו. לחץ יש תמיד, גם בליגה, ובשני המשחקים האחרונים בפרט. כמו שאמרתי, לחץ זה דבר חיובי, לחץ לפחות אותי תמיד דחף קדימה להשיג תוצאות ותארים במהלך הקריירה שלי. בכל אופן, אנחנו נבוא מאוד נחושים לנצח ולהעפיל. מאחל חג שמח לעם ישראל ומתפלל לשובם של החטופים הביתה".

מרקו בלבול ואביב אברהם (צילום: דיגיטל מכבי נתניה)

הקפטן אביב אברהם סיכם: "אנחנו מאוד מתרגשים ושמחים, בפרט אחרי הניצחון. אנחנו מגיעים עם ראש מורם. יודע כמה גביע חשוב לקהל, ויכול לשנות את העונה כולה. באר שבע קבוצה חזקה מאוד, לא סוד. מתכוננים בצורה הכי טובה שיש, ננתח בווידאו גם. זו כמובן יריבה קשוחה, אבל אני מאמין בבחורים ואולי בעזרת השם זה יהיה שלנו השנה. תמיד מרגש, שמח להגיע למעמדים האלה. גם פעם שעברה דיברנו אם נזכה וכו', אז פחות אוהב את הדיבורים, פשוט צריך לבוא, לעשות את העבודה ולנצח".

כתבות קשורות

Back to top button