כדורגל ישראליליגה לאומית

מרגש: נחנכה כיתת מחשבים ע"ש רועי וולף ז"ל בשכונת התקווה

בבני יהודה ערכו מחווה יפה לאוהד המועדון שנפל בקרבות בעזה כשהקימו כיתת מחשבים ולימוד למחלקת הנוער. אביו: ''בני יהודה עושים כבוד גדול לרועי''. הבעלים אלירן עובד: ''אין ראוי וסמלי ממנו, אנחנו מאוד מתרגשים''

הבוקר (שלישי) נחנך במתחם אצטדיון "שכונת התקווה", כיתת המחשבים והלימוד של מחלקת הנוער של המועדון על שמו של רועי וולף ז"ל, במעמד אביו של רועי, גיא וולף, הנהלת המועדון והבעלים, אלירן עובד.

רועי וולף ז"ל לוחם בסיירת גבעתי שנפל בלחימה בעזה בעת ששהה במחנה ג׳באליה יחד עם חבריו למחלקה וירו טיל נ"ט עליו ועל חבריו. רועי, יחד עם אביו גיא, היו אוהדי הקבוצה וחובבי ספורט מושבעים, רועי שיחק כדורגל וכדורסל עד לגיוסו לצה"ל.

טקס חנוכת כיתת לימוד לזכר רועי וולף ז"ל (בני יהודה)

הדרך וסיפורו של רועי, נעים הליכות שחבב ספורט ומוזיקה, ילוו את שחקני מחלקת הנוער, יהוו השראה ודוגמה לערכים ודבקות במטרה, הגבורה והרעות של רועי. כיתת המחשבים תשמש את ילדי מחלקת הנוער להכנת שיעורי בית, פיתוח ולימוד.

הבעלים של המועדון, אלירן עובד שהקים את כיתת המחשבים עם כניסתו לתפקיד: "רועי הוא החלל הראשון בלחימה בעזה, הוא נפל במלחמה על הבית, על עתיד ילדינו. אין ראוי וסמלי ממנו שהילדים של המועדון שמגיעים לכאן יקבלו השראה מגבורתו של רועי, מהדרך שלו, ילמדו על אהבת הזולת ואהבת הארץ. אנחנו מאוד מתרגשים ומשפחת בני יהודה תל אביב תמיד תעטוף ותחבק את משפחתכם".

טקס חנוכת כיתת לימוד לזכר רועי וולף ז"ל (בני יהודה)

גיא וולף, אביו של רועי: "פשוט כיף לראות את מה שבני יהודה עושים עבורנו. הם עושים כבוד גדול לרועי, אנחנו מתרגשים מאוד ומעריכים את אנשי המועדון ועשייתם עבור רועי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button