טניסענפים אחרים

מרגש: נבחרת הנשים נפגשה עם אגדת הטניס, בילי ג'ין קינג

אחת הטניסאיות הטובות בהיסטוריה, שזכתה ב-39 תארי גראנד סלאם נפגשה עם הטניסאיות הישראליות, תרמה מניסיונה ואפילו ביקשה לענוד את סיכת החטופים. אבי פרץ: ''יום מחמם לב, קצת אור בימים אפלים''

אתמול (רביעי), לאחר שהבטיחה את הישארותה בבית האירופי/אפריקאי 2 לשנה נוספת, זכתה נבחרת הנשים של ישראל להיפגש עם אגדת הטניס בילי ג'ין קינג. קינג, אשר זכתה בקריירה ב-39 תארי גראנד סלאם (12 ביחידים, 16 בזוגות, 11 בזוגות מעורבים), נחשבת לאחת השחקניות הטובות בהיסטוריה, אשר שינתה את עולם הטניס בשנות ה-70 כאשר נאבקה באפליה נגד נשים ולמען שיווין כלכלי מוחלט בין גברים ונשים.

בילי ג'ין קינג ונבחרת הנשים (איגוד הטניס)

יו"ר איגוד הטניס אבי פרץ, אשר נמצא עם הנבחרת בליטא, העניק לקינג מגן הוקרה והערכה והבנות והצוות המקצועי זכו לפגישה מרתקת ומעצימה מקרוב עם קינג שהתעניינה בבנות, בקריירה שלהן ובטניס הישראלי. היא הביעה את כאבה על המצב בארץ ואף ביקשה לענוד את סיכת החטופים על חולצתה. 

קינג מבקרת השבוע בטורניר בליטא ביחד עם בת זוגתה אילנה קלוס, אשר הייתה בעברה ראשונה בעולם בזוגות ו-19 ביחידים. היא ציינה כי חשוב לה לראות מקרוב את השחקניות בכל הרמות, להיפגש עם הנבחרות ולנסות לתרום מניסיונה לבנות הצעירות. עוד הוסיפה כי עדיין מוזר לה שהטורניר קרוי על שמה וזה כבוד עצום עבורה. 

בילי ג'ין קינג ואבי פרץ (איגוד הטניס)

יו"ר האיגוד, אבי פרץ, מסר: "זה יום מחמם לב. גם הבטחנו את ההישארות בבית 2 וגם זכינו לחוויה מעצימה ויוצאת דופן עם בילי ג'ין. קצת אור בימים אפלים".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW