ג'ודוענפים אחרים

מרגש: משפחתו של יונתן גוטין ז"ל הגיעה לאליפות ישראל בג'ודו

ענבר לניר, שירה ראשוני ורז הרשקו זכו בזהב אצל הנשים. אסף חן זכה פעם השביעית בתואר אלוף ישראל. אביו של יונתן גוטין: ''תחיו כל יום כאילו הוא יומכם האחרון. תכבדו אחד את השני, תעריכו את החיים ותישארו מאוחדים''

אליפות ישראל בג'ודו נערכה היום (שלישי) בהיכל הספורט העירוני "מטרווסט" שברעננה, ובשל המצב הביטחוני בצורה מצומצמת וצנועה. התחרות נפתחה בטקס זיכרון והתייחדות עם הנופלים והנספים, ביניהם גם אנשי משפחת הג'ודו שנהרגו באירועי ה-7/10: משפחת קדם סימן טוב ששכלה חמישה מבני המשפחה: תמר, ג׳וני, ארבל, שחר ועומר, משפחת כרסנטי שאיבדה את שושנה, מעיינה ונוח, ומשפחת גוטין שבנה יונתן היה חבר סגל נבחרת ישראל, התנדב לשירות קרבי, נלחם בעוז וגבורה כדי להציל את תושבי בארי ונפל בקרב.

הטקס לזכרו של יונתן גוטין ז"ל (צילום: איגוד הג'ודו)

אביו של יונתן גוטין, אלכס, אמר בטקס: "אנחנו מתרגשים מהחיבוק החם ומהתמיכה הגדולה שלכם, זה לא מובן מאליו, יונתן נלחם בגבורה ועשה את מה שהוא יודע הכי טוב. המסר שלי אליכם הוא שתחיו כל יום כאילו זה היום האחרון, תכבדו אחד את השני, תעריכו את החיים ובעיקר תישארו מאוחדים".

יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי, אמר בטקס: "נדמה כי מעולם המשפט ״במותם ציוו לנו את החיים״ לא היה כל כך מוחשי כמו בימים הללו. חנוכה הוא חג האור, ובאפילה הגדולה שאופפת את כולנו, אנחנו מקווים שנצליח להדליק נר קטן של אור, זו חובתנו לנרצחים ולנופלים. 'מעט מן האור, דוחה הרבה מן החושך', אמר הבעל שם טוב, וחובתנו שלנו היא להמשיך ולהאיר את זכרם של הנופלים, ולהיות ראויים להם".

ענבל שמש (צילום: איגוד הג'ודו)

שמות הזוכות:
במשקל עד 48 ק"ג זכתה בתואר אלופת ישראל שירה ראשוני, במדליית הכסף זכתה תמר מלכה, ובמדליית הארד זכו אגם נוי ונועה הדר.
במשקל עד 52 ק"ג זכתה רות לביא בתואר אלופת ישראל,  במדליית הכסף זכתה ליאן ביבה ובמדליית הארד זכו גיל פרי וירדן ראב.
במשקל עד 57 ק"ג זכתה אמה סעד במדליית הזהב ובתואר אלופת ישראל אחרי שניצחה בגמר את מיה לאופולד. במדליית הארד זכו איליי חיון ויולי שניר.
במשקל עד 63 ק"ג זכתה בתואר אלופת ישראל יובל כהן-עודי, במדליית הכסף זכתה ליאור שמואל, ובמדליית הארד זכו ליהיא בוארון ומישל מיזה.
במשקל עד 70 ק"ג זכתה מאיה גושן בתואר אלופת ישראל. סגנית אלופת ישראל היא עדלינה נוביצקי. במדליית הארד זכו מיה קוגן ואווה שצ׳רבקוב.
במשקל עד 78 ק"ג זכתה אלופת העולם ענבר לניר בתואר אלופת ישראל. רוני גל זכתה במדליית הכסף ובמדליית הארד זכו טל בדור ושני אלבז.
במשקל מעל 78 ק"ג זכתה בתואר רז הרשקו שניצחה בגמר את יולי מישינר.
 
שמות הזוכים:
במשקל עד 60 ק"ג זכה אריאל שולמן בתואר אלוף ישראל לאחר שניצח בגמר את יהונתן וקסלר שהסתפק במדליית הכסף. במדליית הארד זכו עידו מהדיטש ויצחק אשפיז.
במשקל עד 66 ק"ג זכה מתן קוקלייב בתואר אלוף ישראל לאחר שניצחה בגמר את דותן סימן-טוב. במקום השלישי זכו גיא גוטמן ואורן אהרון.
במשקל עד 73 ק"ג זכה בתואר אלוף ישראל אורון גינר, במדליית הכסף זכה רם רחמני ובמדליית הארד זכו ארטיום סמרצ׳נקו וראם זילברשטיין.
במשקל עד 81 ק"ג זכה בפעם השביעית אסף חן בתואר אלוף ישראל, במדליית הכסף זכה יפתח בדש ובמדליית הארד זכו אופיר אריה ואורי שווימר.
במשקל עד 90 ק"ג זכה יהלי לביא בתואר אלוף ישראל לאחר שניצחה בגמר את שגב בן הרוש שזכה במדליית הכסף. במדליית הארד זכו גיא גורקביץ׳ וארי וינקלר.
במשקל עד 100 ק"ג זכה בתואר אלוף ישראל יוסיף סימין, במדליית הכסף זכה איתי פאשינסקי, ובמדליית הארד זכו איתמר בן משה ודניאל ברשדסקי.
במשקל מעל 100 ק"ג זכה בתואר אלוף ישראל יבגני שמצילין. שגיא חיילו זכה במדליית הכסף ובמדליית הארד זכו אוהד חיימוב ומאור קליין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW