כדורגל ישראליליגת העל

מרגש: מכבי חיפה אירחה משפחות שאיבדו את יקיריהן במלחמה

הירוקים, בשיתוף עם ארגון יד לבנים, אירחו באימון עשרות משפחות שכולות שאיבדו את יקיריהן במלחמת ''חרבות ברזל'', בכפר גלים למפגש עם השחקנים והצוות המקצועי. המנכ''ל איציק עובדיה: ''זכות שהיא גם חובה''

בוקר יום חמישי בכפר גלים היה היום (חמישי) שונה מהרגיל, כאשר בפתחו של השער הירוק הגיעו עשרות משפחות שכולות, מטעם ארגון יד לבנים, שהצטרפו החל מה-7 באוקטובר למעגל השכול הנוראי.

ממכבי חיפה נמסר: "כחלק מהחיבור לקהילה וכמועדון שספג אבידות כבדות של אוהדינו במלחמת "חרבות ברזל", הבוקר הזה כל כולו הוקדש לאלו שאיבדו את היקר להן מכל, משפחת מכבי חיפה, שחקני הקבוצה הבוגרת וכל הצוות המקצועי לקחו חלק במפגש זה. השחקנים הצטלמו עם המשפחות, חתמו להן, חיבקו אותן ושוחחו עם ההורים והילדים שנכחו במקום".

ליאור רפאלוב במהלך ביקור המשפחות השכולות (מכבי חיפה, ראובן כהן)

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, אמר לאתר הרשמי: "אנו רואים זכות גדולה לכבד ולחבק את המשפחות השכולות שעברו את הנורא מכל, מאז ה-7 באוקטובר מועדון מכבי חיפה עושה הכל כדי לעטוף את משפחות החללים והנרצחים ואת הנפגעים. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות עבור גיבורי ישראל".

יו"ר ארגון יד לבנים, אלי בן שם, אמר: "אני רוצה להודות לאלופת המדינה מועדון מכבי חיפה על האירוח החם, החיבוק המרגש ושיתוף הפעולה המיוחד. אנו בארגון, יחד עם המשפחות, רוצים בכל בוקר לבחור בחיים מחדש. לצערנו, בעקבות המלחמה הנוכחית, הצטרפו למעגל השכול הורים צעירים רבים , שחלקם ספורטאים וניהלו אורח חיים בריא וספורטיבי. אנו בארגון דוחפים ומעודדים אותם לחזור לשגרה ולשמור עליה ככל הניתן".

ביקור המשפחות השכולות (מכבי חיפה, ראובן כהן)

בן שם הדגיש כי "לעסוק בפעילות גופנית, כדורגל, כדורסל וכדומה, כיוון שידוע שגוף בריא תורם לנפש בריאה ולשמירה על שפיות ככל הניתן במציאות המורכבת החדשה שנכפתה על המשפחות. אנו נמשיך בשיתופי הפעולה עם קבוצות ספורט ברחבי הארץ יחד עם המשפחות, ונפעל בכל דרך אפשרית על מנת שהבחירה בחיים תהיה מנת חלקם יום יום".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW