כדורסלליגת העל

מרגש: הפועל ירושלים תטיס משפחות שכולות למשחקיה באירופה

בשיתוף פעולה עם בנק יהב וחברת RTMI, המועדון האדום מהבירה מטיס למשחקי הקבוצה בבלגרד אוהדים שאיבדו את יקיריהם. גם אופיר אנגל, שחזר משבי החמאס, הצטרף לנסיעה: ''יום מרגש, אין זכות גדולה מזאת''

הפועל ירושלים הודיעה היום (רביעי) על פרויקט חשוב ומרגש, שבו הקבוצה תטיס למשחקי הקבוצה בבלגרד משפחות שכולות, אוהדי הקבוצה, אשר איבדו את יקיריהן במהלך המלחמה. המסע של המשפחות יתקיים בשתי פעימות, בפעם הראשונה היום, למשחק נגד פאוק סלוניקי, ובפעם השנייה בשבוע הבא, למשחק נגד בנפיקה ליסבון.

אנו מאושרים על כך שגם אופיר אנגל, אוהד הקבוצה שנחטף לעזה ושב בשלום הביתה, מצטרף לנסיעה הראשונה יחד עם משפחתו. בשתי הנסיעות, הפועל תטיס למשחקים כ-25 בני משפחות, מתוך כוונה ליצור עבורם מעגל תמיכה, יחד עם משפחות נוספות שהפכו לשותפות גורל. אנו מקווים שהמעגל הזה, לצד החוויה שבמשחק של הפועל בחו״ל, יקל ולו במעט את הכאב הנורא של המשפחות היקרות הללו.

אופיר אנגל עם אביו יואב (דוברות הפועל ירושלים)

הפועל מבקשת להודות לשותפיה העסקיים הבכירים – בנק יהב וחברת RTMI, שנרתמו למען המשפחות ולוקחות חלק בפרויקט המרגש. מנכ"ל הפועל ירושלים אלון קרמר אמר: "זהו יום מרגש מאוד בהיסטוריה של הפועל ירושלים. אין זכות גדולה מהאפשרות עבורנו, כמועדון כדורסל, להיות שם עבור משפחות שמתמודדות עם אובדן גדול, געגוע וכאב, ולחבר בין אותן משפחות במטרה לחזק את הקהילה שלנו במציאות כל כך קשה ומורכבת. אני רוצה להודות לבעלי הקבוצה מתן אדלסון על ההירתמות המוחלטת למען המשפחות, ולשותפים שלנו, בנק יהב ו-RTMI, שרואים ערך עליון בעשייה קהילתית חשובה זו".

מנכ"ל בנק יהב, אבשלום בוסקילה, אמר: "אנו גאים לעמוד לצד משפחות האוהדים שאיבדו את יקיריהן, אוהדים מסורים של הפועל ׳בנק יהב ירושלים׳, במתקפה הברברית של השבעה באוקטובר ובמלחמה, וליזום יחד עם הקבוצה את הפרויקט להטסת 25 בני משפחות שכולות למשחק של הקבוצה בסרביה. זוהי זכות גדולה לעמוד לצד משפחות קורבנות המלחמה, ואנחנו מקווים שנוכל לספק להן הזדמנות למצוא עידוד ונחמה, ולו הקלה ביותר, בזמנים קשים אלו״.

אופיר אנגל עם בת זוגו בבלגרד (הפועל ירושלים)

מנכ"ל RTMI, סתיו שחם, אמר: "אנו נרגשים וגאים לקחת חלק בפרויקט שכל מטרתו קודש למען משפחות השכול והחטופים. אירועי השבעה באוקטובר התדפקו כמעט על כל דלת במדינתנו והקושי גדול מנשוא. בימים אלה אנו למדים כי למרות שמדינתנו כה קטנה, היא כה גדולה עבורנו ובליבנו. RTMI מוקירה את הזכות להשתתף בפרויקט חשוב זה של הפועל ירושלים ולאפשר למשפחות האוהדים נחמה קטנה, ולו רק לכמה רגעים. נלחמים כמו אריות. רק ביחד ננצח!".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button