ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

מקום 9 לאביב לוי בתחרות גביע אפריקה בשארם א-שייח'

אלופת ישראל בטריאתלון הרשימה וצברה ניקוד משמעותי בדירוג הבינלאומי, מזג האוויר במצרים הקשה עליה לקראת הסיום: "אני עדיין בתחילת דרכי הבינלאומית, בטוחה שכשאצבור עוד ניסיון, אצליח הרבה יותר''

אלופת ישראל בטריאתלון אביב לוי סיימה הבוקר (שישי) במקום ה-9 בתחרות גביע אפריקה שנערכה בשארם א-שייח בהשתתפות 22 טריאתלטיות ובמזג אוויר קשה מאד בו הטמפרטורה הגיעה ל-30 מעלות ומלווה ברוחות חזקות. לוי בת ה-20 צברה ניקוד משמעותי בדירוג הבינלאומי בזכות התחרות הזאת.

אביב לוי (צילום פרטי)

את החלק הראשון בתחרות, השחייה למרחק של 750 מטרים סיימה לוי במקום הרביעי והשתלבה בדבוקה הראשונה של תחרות הרכיבה למרחק של 20 קילומטרים בה היו 10 ספורטאיות. את הריצה למרחק של 5 ק"ח החלה כשהיא במקום השני, אלא שאז לוי הרגישה שהיא אינה מוצאת את הכוחות להמשיך בקצב המהיר הזה וסיימה את התחרות במקום ה-9.

לוי אמרה: "קיימת בי תחושה של אכזבת מה, מכך שבריצה לא הצלחתי להציג את הכושר הטוב בו אני מצויה לאחרונה. אני עדיין בתחילת דרכי הבינלאומית ואני בטוחה שכשאצבור יותר ניסיון תחרותי אוכל להצליח הרבה יותר". בעוד חודש תצא אביב לוי לתחרות נוספת, באוסטריה במסגרת הסבב האירופאי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button