ענפים אחריםשחייה

מקום שמיני לנבחרת השחייה האומנותית בגמר הקבוצתי חופשי

אליפות העולם בקטאר: הנבחרת זכתה לציון של 259.3188 נקודות בגמר החמישי שלה מתוך חמישה תרגילים. הנבחרת סיימה שביעית בניקוד הקבוצתי המצטבר. בובריצקי ונשיא הבטיחו את מקומן באולימפיאדה

נבחרת ישראל בשחייה אומנותית סיימה היום (שישי) את הופעותיה באליפות העולם בקטאר עם מאזן מושלם של חמישה גמרים מתוך חמישה תרגילים בהם השתתפה באליפות (קבוצתי אקרובטיקה, קבוצתי טכני, קבוצתי חופשי, דואט טכני ודואט חופשי).

הנבחרת זכתה היום לציון של 259.3188 נקודות, שדירג אותה במקום השמיני הכללי בגמר. בתרגילים הקבוצתיים סיימה הנבחרת עם שלושה גמרים ודורגה שביעית בניקוד הקבוצתי המצטבר. זהו הישג מדהים לקבוצתי, כאשר מדובר במבחנים אולימפיים אליהם התייצבו כל הנבחרות החזקות בעולם. בדירוג עברה ישראל את יוון ואת אוקראינה, מה שנחשב הישג בלתי נתפס עד לפני שנתיים.

נבחרת השחייה האומנותית (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

הסגל שהתחרה היום כלל את שלי בובריצקי, אריאל נשיא, קתי קונין, נוי גזלה, ניקול נחשונוב, מאיה דורף, נטע רוביצק ואיה מזור. המאמנות שהיו אחראיות על התרגיל: ולריה אפריאלבה ולריסה קונין וסבטה בלכר. סין זכתה בזהב (339.7604), יפן בכסף (315.2229) וארה"ב בארד (304.9021).

במקביל, שלי בובריצקי ואריאל נשיא הבטיחו את מקומן במשחקים האולימפיים. בובריצקי אמרה: "אנחנו מרגישות מצוין, המטרה של התחרות הזאת הושגה. הרגשנו טוב בביצוע האחרון שלנו במים, קיבלנו איזשהי פסילה ועכשיו אנחנו נראה על מה היא ולמה קיבלנו אותה, זה חלק מהספורט. לגבי הביצוע עצמו, המאמנות מאוד מרוצות ממנו. הרגשנו שהוצאנו את כל הכוח והאנרגיה שלנו בביצוע הזה. זה קורה, לומדים מזה ובסך הכל אנחנו מאוד שמחות מהתוצאות שלנו".

נבחרת השחייה האומנותית (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

נשיא הוסיפה: "עשינו 10 ריקודים בתחרות הזאת. זו תחרות ארוכה ואנחנו באמת מרגישות שנתנו את ה-100% בכל אחד מהריקודים. לקבל את הגמול של האולימפיאדה זה באמת משהו שהוא מבורך וחד פעמי בשבילי".

מאמנת נבחרת הנשים ולריה אפריאלבה סיכמה: "אני חושבת שזו הייתה שחיה טובה מאוד. הבנות עשו את הטוב ביותר שלהן ובאמת ניסו. ראיתי את האנרגיה שהם השקיעו והיו מאוחדות. אנחנו די מרוצות מהתוצאה, אבל תמיד יש מה לשפר, אז אין דאגות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button