ענפים אחריםשחייה

מקום חמישי לשלי בובריצקי ואריאל נשיא בגמר הדואט הטכני

אליפות העולם בשחייה אומנותית בקטאר: הצמד הישראלי העלה את דרגת הקושי וזכה לציון של 251.2432 נקודות. סין זכתה בזהב. בובריצקי: ''מאוד שמחות שהצלחנו לבצע את דרגת הקושי הגבוהה ביותר''

שלי בובריצקי ואריאל נשיא סיימו אמש (שני) במקום החמישי בגמר הדואט הטכני באליפות העולם בשחייה אומנותית המתקיימת בקטאר.

הצמד הישראלי, שסיים חמישי גם במוקדמות ביום שישי, העלה את דרגת הקושי לגבוהה יותר, ביצע תרגיל נהדר וזכה לציון של 251.2432 נקודות. המאמנות האחראיות על התרגיל הן סבטה בלכר ואנה טרס, בובריצקי ונשיא יתחרו השבוע גם בתרגיל הדואט החופשי.

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

במדליית הזהב זכתה נבחרת סין עם 266.0484 נקודות, בכסף זכתה בריטניה עם 259.5601 נקודות ובארד זכתה ספרד עם 258.0333 נקודות. רביעית דורגה הולנד עם 251.8633 נקודות.

שלי בובריצקי סיכמה: "אנחנו מאוד שמחות שהצלחנו לבצע את דרגת הקושי הכי הגבוהה מבין כל המתחרות, אנחנו מאוד שמחות שהצלחנו לעמוד בזה. חורה לנו קצת בלב שפספסנו את המקום הראשון עד עכשיו בקמצוץ. עדיין אנחנו מאוד שמחות מהתוצאה שלנו ושהצלחנו לעמוד בדרגת הקושי הזאת ולשים את ישראל ברמות הכי גבוהות שאפשר, עם המתחרות הכי טובות בעולם. זה מאוד משמח אותנו. היו עליות והיו מורדות כמו בכל תחרות, אי אפשר תמיד רק לעלות ולעלות, אבל מכל נפילה אנחנו עושות את המסקנות ומנסות לבוא הרבה יותר מוכנות. אנחנו ממשיכות באותה גישה".

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

המאמנת סבטה בלכר סיכמה את התחרות של הבנות: "אני מאוד מרוצה. זה היה מאוד חשוב בשביל הקריטריון, סכום הנקודות לוקחים מהגמר, לא משנה מה אנחנו עשינו במוקדמות. בינתיים אנחנו עקפנו גם את יוון וקנדה שהם מתחרים על המקום באולימפיאדה. לפחות נכון להיום, עשינו מה שהיינו צריכות לעשות, אבל יש עוד דואט ארוך ואנחנו ננסה לעשות את המקסימום כדי לקבל את הכרטיס למשחקים האולימפיים בפריס".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW