כדורסלליגת העל

מקול סיים את העונה, חולון מול ירושלים עם שלושה זרים בלבד

אחרי שנפצע במשחק הראשון של הסדרה, התברר כי הגארד סובל מקרע בשריר הירך האחורי והסגולים יופיעו בסגל חסר במיוחד היום (שישי). סמית' וקרופורד ירשמו אצל שרף: ''אנחנו מאמינים מאוד ביכולת שלנו''

במשחק הראשון של רבע הגמר, הפועל חולון והפועל ירושלים סיפקו לנו מותחן גדול שהוכרע רק אחרי 45 דקות עם 86:93 של האדומים מהבירה לאחר הארכה. בצהרי היום (שישי, 13:45) הן ייפגשו למשחק מספר 2, הפעם בהיכל טוטו, כאשר המשחק השלישי ייערך בפיס ארנה ביום ראשון בשעה 20:40. 

חולון מגיעה פצועה וחסרה, כאשר טאג'יר מקול עבר בדיקת אולטרסאונד, ממנה עולה שהשחקן סובל מקרע בשריר הירך האחורי ולמעשה סיים את העונה. שיתופם של קווין הרווי והנס ואנוויין אינו מתאפשר עקב מצבם הרפואי והפציעות שמהן הם סובלים, אך כשירותם למשחק מספר 3 תיבחן באימון המסכם במוצ"ש. כתוצאה מכך תופיע הקבוצה עם שלושה זרים בלבד: ג'סטין סמית', דרו קרופורד ודיאונדרה ברנס.

המאמן עמית שרף אמר לקראת המשחק: "אנחנו מגיעים למשחק השני אחרי הפסד כואב, משחק שבהחלט הרגשתי שאנחנו יכולים לקחת והגענו בו לזריקה אחרונה לפני הארכה. אנחנו צריכים לקחת הרבה דברים טובים מהמשחק הזה, בעיקר את הלחץ על הכדור, האגרסיביות, לקחת את ירושלים לזריקות קשות בסוף שעון".

שרף הוסיף: "אנחנו צריכים לשפר ברגעים מסוימים את הבעיה בירידה להגנה, את ריבאונד ההגנה שזה תמיד מפתח אצלנו כדי לשלוט בקצב של המשחק ועוד כמה דברים בהתקפה, לשחק קצת יותר נכון בחלק מהפוזשנים, בעיקר בסוף המשחק שכל כדור היה חשוב וקובע ושם צריך להיות מדויקים. אנחנו מחכים מאוד להגיע למשחק בית, לאנרגיות והדחיפה שהקהל ייתן לנו. אנחנו מאמינים מאוד ביכולת שלנו ומחכים כבר שהמשחק יתחיל".

מהעבר השני, מאמן הפועל ירושלים יונתן אלון אמר: "צריכים להיות מרוכזים ולדרוש מעצמנו יותר, צריך להראות שאנחנו שווים יותר מאיך ששיחקנו במשחק הקודם וזה קודם כל אחריות אישית שלנו לבצע. אני לא חושב שהפתעות מנצחות משחקים בסדרות פלייאוף, הפתעות יכולות לתת לך יתרון קטן בהתקפה כזאת או אחרת, אבל אם אתה משחק טוב אתה לא צריך להגיע לנצח התקפה כזו או אחרת, צריך לשלוט במשחק".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW