ענפים אחריםענפים נוספיםשחייה

מסכמים תחרות אדירה: 14 מדליות לישראל באליפות אירופה

אחרי מדליית זהב נוספת של עמי דדאון, אליפות אירופה בשחייה הסתיימה כשהמשלחת הישראלית זכתה ב-6 מדליות זהב, 5 כסף ו-3 ארד. משה מטלון מאושר: ''גאווה לשמוע את ה'תקווה' 5 פעמים באליפות אחת''

הערב (שבת) התקיימו מקצי הגמר האחרונים באליפות אירופה בשחייה שהתקיימה בפורטוגל. השחיינים, חניכיו של יעקב ביננסון, המתאמנים במועדון אילן חיפה, חוזרים הביתה עם 14 מדליות בשלושה צבעים – 6 זהב, 5 כסף ו-3 ארד.

עמי דדאון (קלאס 4) זכה במדליית זהב נוספת, הרביעית שלו באליפות זו, אחרי שסיים את מקצה ה-200 מטר חופשי בזמן של 2:53.22 דקות. באותו מקצה הגיע אריאל מליאר למקום השביעי בתוצאה 3:48.28 דקות. רון וולפרט (קלאס 8) סיים את מקצה 100 מטר חזה במקום השמיני בתוצאה 1:18.63 דקות. ורוניקה גירנקו (קלאס 3) בגמר 100 מטר חופשי מגיעה למקום השישי בתוצאה 2:32.46 דקות – שיא ישראלי.

עמי דדאון עם מדליית הזהב (צילום: אסנת פליס דואר)

יו"ר הוועד הפראלימפי משה מוץ מטלון ויו"ר ההתאחדות לספורט נכים רו"ח אהוד רצאבי מסרו: "בימים לא פשוטים אלה כולנו חשים גאווה רבה בדגל ישראל המונף שוב ושוב על הפודיום וב'תקווה' המושמעת חמש פעמים באליפות אחת. תודה למאמן יעקב ביננסון ולכל המעטפת על המקצועיות והמסירות ותודה לשחייני הנבחרת על הגאווה והרגעים המרגשים שהענקתם לנו. מאחלים לכם שתשחזרו את ההצלחות האלה בפריס".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW