כדורגל עולמיליגות נוספות

"מסי, הבן שלי חטוף בעזה. כמה מילים שלך יוכולת לחולל ניסים"

אלכס שרמן, אביו של רון - בעל אזרחות ארגנטינאית שנפל בשבי החמאס בפתיחת מתקפת הטרור הרצחנית, בקריאה נרגשת לכוכב: ''יודע שאלפים מבקשים ממך עזרה, כאבא אעשה הכל כדי שהבן שלי יחזור אליי''

לצד יותר מ-1,400 נרצחים ואלפי פצועים כתוצאה ממתקפת הטרור הרצחנית של חמאס בשבת שעברה, נמצאים כעת בשבי החמאס גם כ-150 שבויים ישראלים. אחד כזה הוא רון שרמן בן ה-19, חייל שהספיק להודיע על חטיפתו להוריו בשיחה קשה מנשוא, שאחריה הקשר עימו נותק.

אחרי כמה שעות של אי ודאות, הוריו נחשפו לסרטון שבו רואים את רון על הרצפה יחד עם חיילים נוספים, מפוחד מהטרוריסטים. הצבא הודיע להם שרון חטוף, אבל מעבר לכך לא היו להם פרטים נוספים. לרון שמחזיק באזרחות ארגנטינאית וסובל מאסתמה אין משאף וזה עלול לו בחייו. אביו, אלכס, שחרר סרטון ובו הוא מקווה שליאו מסי יוכל לגנות את מתקפות הטרור, ובידיעה שישנם ארגנטינאים שמוחזקים בשבי החמאס.

האב אלכס שרמן אומר בסרטון: "ליאונל מסי, שמי אלכס שרמן. נולדתי בארגנטינה ובני רון, חייל ישראלי עם אזרחות ארגנטינאית, נמצא שבוע בעזה בידי ארגון הטרור חמאס. אני יודע שאתה מקבל אלפי בקשות מאנשים שרוצים עזרה, ואני לא יודע אם הסרטון הזה יגיע אליך, אבל כאבא אני עושה כל מי שאני יכול כדי שהבן שלי ישוב אליי. כמה מילים שלך יכולות לחולל ניסים בשביל רון ובשביל כל הארגנטינאים בשבי בעזה. אוהבים ומעריצים אותך".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button