כדורגל ישראליליגת העל

מסאי דגו: "משחק אחרון שלי ודרבי. רוצה לסיים בצורה מתוקה"

מאמן מכבי חיפה, שיזכה לטקס פרידה מיוחד לפני הדרבי, דיבר לקראת המשחק בשבת (18:30) נגד הפועל חיפה: ''יהיה כיף לראות במשחק האחרון שלי בקבוצה 30,000 ירוקים, מסתכלים רק על עצמנו''

אחרי עונת בכורה מלאת עליות ומורדות, ייפרד ביום שבת (18:30) מסאי דגו ממכבי חיפה, כשסגנית האלופה תארח את הפועל חיפה במחזור ה-36 והאחרון של הפלייאוף העליון. מהמועדון הירוק נמסר: "לפני שריקת הפתיחה נערוך טקס תודה למאמן שאימן בשנתיים האחרונות במועדון (שנה ראשונה כמאמן נוער, בה זכה באליפות ושנה שנייה כמאמן בוגרים). קוראים לכולם להגיע מוקדם ולהודות למאמן שנכנס לכולנו ללב".

דגו אמר לקראת המשחק נגד היריבה העירונית: "זה דרבי, ולא סתם אמרתי אחרי באר שבע שמבחינתי המשחק הזה הוא גמר. אני יודע כמה זה חשוב לאוהדים, למועדון, לנו כצוות ולשחקנים. זה המשחק האחרון שלי במועדון וחשוב לי לסיים פה בטעם הכי מתוק שיש. חייבים להזיז את כל הדברים קצת הצידה ולהתעסק במקצועי".

מאמן מכבי חיפה, מסאי דגו (אליאב אוזן)

המאמן הוסיף: "דרבי זה דרבי, בטוח שהפועל חיפה תיתן 200%. אנחנו צריכים להמשיך, אנחנו בכושר נהדר. עשינו משחק מצוין בבאר שבע ובדוחא. צריכים להסתכל רק על עצמנו, זה משחק בית שלנו. אני מקווה ומבקש מכל אוהד שרוף וירוק שלנו שיגיע לסמי עופר וימלא אותו. יהיה כיף לראות במשחק האחרון שלי בקבוצה 30,000 ירוקים".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW