כדורגל ישראליליגת העל

מסאי דגו לא מתנצל: "שבוע שעבר הבאנו יופי, היום הבאנו אופי"

מאמן מכבי חיפה אחרי ה-0:1 היקר על הפועל חדרה: ''לא פשוט לייצר הרבה מצבים כל הזמן. לא אוהב לתרץ, אבל העומס גדול. יש גם משחקים כאלה, וגם אותם צריך לדעת לנצח. נבוא צנועים וננסה לנצח גם את פיורנטינה''

עם 0:1 יקר על הפועל חדרה הערב (ראשון), השישי ברציפות שלה במפגשים בין הקבוצות אצלה בבית, האלופה מכבי חיפה חזרה למקום הראשון בליגת העל הודות לשער של גדי קינדה. לצערה, במהלך הערב היא איבדה את עלי מוחמד לפציעה שהירוקים יקוו שתתברר כלא חמורה, כיוון שפיורנטינה ממתינה ביום חמישי בקונפרנס ליג (22:00). בנוסף, גם שון גולדברג נפצע אך הצליח לסיים את המשחק.

המאמן מסאי דגו אמר: "שבוע שעבר שיחקנו עם יופי, היום הבאנו אופי. יש משחקים שצריך להביא אופי והראנו שיש לנו את זה. שמח מאוד על השלוש נקודות האלה. אני לא אוהב לתרץ, אבל השחקנים שלנו נמצאים באמת בעומס חריג. משחק היום, משחק נגד קבוצה ׳בינונית׳ כמו פיורנטינה, ושוב משחק נגד ריינה וכל זה בשבוע אחד. עלי מוחמד קיבל מכה חזקה בצלעות, זה חוסר מזל. גם שון גולדברג קיבל מכה חזקה בקרסול. אני מקווה שזה לא חמור וכולם יהיו כשירים לחמישי, או לפחות לראשון נגד ריינה".

גדי קינדה חוגג (מכבי חיפה, ראובן כהן)

דגו הוסיף: "ראיתי את פיורנטינה במחזורים האחרונים, מדובר בקבוצה חזקה מאוד. נבוא צנועים, ננסה לעשות את המיטב, ונגיע הכי מוכנים שאפשר. היה אפשר לצפות מאיתנו ליותר מבחינה התקפית. היינו יכולים לתת יותר מקדימה וזה לא קרה. לצערי גם ספגנו ובסוף הפסדנו. קל מאוד לבוא ולהגיד שאפשר היה לשחק יותר פתוח. היו קבוצות שהגיעו לא מוכנות לקבוצה כמו מכבי חיפה וספגו תבוסות. נתאים את עצמנו לכל משימה כדי לקחת נקודות. אנחנו קבוצה תחרותית שבאה לעבוד, ויש תחרות קשה עד מאי. מכבי חיפה זה לא התחרות שלנו. ניסינו היינו קרובים, לצערי זה לא עזר היום".

כובש שער הניצחון, גדי קינדה, אמר: "אפשר להגיד שזה השער הכי חשוב שהבקעתי במכבי חיפה. ידענו שזה יהיה משחק קשה, ואני שמח שלקחנו את הנקודות האלה. בסוף 0:1 או 0:3 זה אותן נקודות וזה מה שחשוב. אנחנו מאוד מרוכזים בעצמנו ושואפים להשתפר תמיד. רציתי לבוא לקבוצה שמתמודדת על תארים ומשחקת באירופה, נבוא לתת הכל נגד פיורנטינה וננסה לנצח".

מאמן הפועל חדרה, חיים סילבס (אסף הופמן)

מאמן הפועל חדרה, חיים סילבס, אמר: "יש פערים בין הקבוצות. ניסינו להפתיע את חיפה, זה עבד חלקית. ספגנו שער, ניסינו לצאת קדימה ומשם כבר היינו פחות מאורגנים. חיפה ניצחה בצדק, אבל שיחקנו טוב ולא היינו רחוקים מלצאת פה עם נקודה. צריך להבין שאחרי שמכבי חיפה הבקיעה, גם היא הייתה כבר עייפה, העבירה קצת את הזמן וחיכתה לשריקה".

שוער הפועל חדרה אוהד לויטה סיכם: "אכזבה גדולה. אני אוהב נקודות ולא מחמאות, ונקודות לא לקחנו היום. הייתה חסרה לנו קצת תעוזה, לא הגענו למספיק מצבים. כשאתה בא לשחק בסמי עופר מול 30 אלף אוהדים זה לא פשוט. המשחק של חיפה לא התפתח טוב מבחינתם, כי עמדנו מאוד טוב. עשינו את תכנית המשחק ולצערי זה לא הספיק. אנחנו תמיד רוצים לקחת נקודות, היום זה לא קרה, והפנים כבר לשבוע הבא".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button