כדורגל ישראליליגת העל

מסאי דגו: "ההודעה שאני לא ממשיך רק נתנה לי יותר דרייב"

מאמן מכבי חיפה דיבר לקראת המשחק נגד מכבי בני ריינה בשבת (20:00): ''כל עוד ננצח עד הסוף, דברים יסתדרו. אני לא מתעסק בעונה הבאה, מאמין שיהיו הצעות והכל יהיה בסדר''. כיוף: ''כל עוד יש סיכוי, אנחנו ממשיכים להאמין''

מכבי חיפה תתארח ביום שבת (20:00) אצל מכבי בני ריינה ותנסה לצמק את הפער ממכבי תל אביב שבפסגה ל-4 נקודות, לפחות עד שהצהובים יתארחו אצל בני סכנין יומיים לאחר מכן. הירוקים יגיעו למשחק אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים, אבל גם עם זיכרונות לא נעימים משני המשחקים הקודמים נגד שרון מימר ושחקניו – בשניהם הם הפסידו 2:1, פעם אחת באצטדיון גרין ופעם אחת בסמי עופר.

המאמן מסאי דגו אמר היום (חמישי) לקראת המשחק: "אנחנו כבר תקופה מסתכלים צעד צעד משחק אחרי משחק ובמיוחד בתקופה האחרונה, אנחנו אחרי שלושה ניצחונות, שחקנים הבינו שהיינו בסיטואציה לא הכי טובה, במשחקים האחרונים הם הבינו מה ה-DNA של מכבי חיפה ומה הם צריכים להביא והבאנו את זה גם מול באר שבע וגם בדרבי, אנחנו צריכים להסתכל רק על המשחק בשבת, מול קבוצה איכותית וטובה שניצחה אותנו פעמיים בתוך שבועיים, אבל אנחנו בכושר טוב ומאמינים בעצמנו. עכשיו לנו הרבה יותר זמן לעבוד, אני בטוח שזה ייראה אחרת בשבת".

על היריבה שהקשתה על הירוקים, אמר דגו: "לא איבדנו נקודות רק מול ריינה, איבדנו בסמי עופר נקודות מול הפועל תל אביב, שגם הן היו מאוד יקרות לנו. אנחנו מאוד מכבדים את ריינה, יודעים שהם קבוצה איכותית עם מאמן טוב, אבל אנחנו צריכים קודם כל להסתכל על עצמנו. אנחנו לוחצים יותר טוב בתקופה האחרונה ויודעים למצוא פתרונות ולעשות שינויים כדי לכבוש שערים. אנחנו צריכים להיות מכבי חיפה ביום שבת, לעשות משחק טוב, אני סומך על השחקנים שלי שנגיע למשחק הזה בלי להסתכל קדימה מדי".

שחקני מכבי חיפה חוגגים (אליאב אוזן)

על מאבק האליפות, אמר מאמן האלופה שזכתה בתואר בשלוש השנים האחרונות: "אמרתי גם אחרי המשחק האחרון שהפער הוא עדיין גדול, אבל בסוף אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו. אם ננצח עד הסוף, אני מאמין שדברים יסתדרו. אנחנו צריכים להמשיך באותה יכולת ולהיות מאוד מאוד חזקים, במיוחד בשבת, זו יריבה זה הקשתה עלינו מאוד, לא סתם הם עושים פלייאוף עליון ועונה נהדרת".

על העתיד שלו בעונה הבאה אחרי סיום דרכו במכבי חיפה, אמר דגו: "אין לי שום דבר לגבי העונה הבאה, זה לא מעניין אותי, כל כולי במכבי חיפה וזה לא משנה שאני לא ממשיך. אחרי שהוציאו את ההודעה שאני לא ממשיך, זה נותן לי עוד יותר דרייב להמשיך לעבוד קשה. כל החיים שלי אני מאמין שההוא למעלה מכוון הכל, אני בטוח שיגיעו הצעות והכל יהיה בסדר, אבל אני עדיין מאמין שאנחנו יכולים לזכות באליפות הזאת".

על החזרה של פייר קורנו לסגל והבחירה בינו לשון גולדברג, אמר המאמן: "יש לי כאב ראש בשלושה שבועות האחרונים שהלוואי שהיה לי אותו לפני כמה חודשים, כרגע הסגל הוא מדהים ויש תחרות כמעט על כל עמדה. כולם שאלו על ענאן חלאיילי, ברוך השם קיבלנו את עילאי חג'ג', אז לכל שחקן במכבי חיפה יש מחליף. בסוף אני אחליט מה הכי נכון לקבוצה וכל אחד צריך לדעת להתמודד עם זה, השחקנים מבינים שיש פה תחרות בריאה וטובה ואנחנו נמשיך ככה עד הסוף".

שוער מכבי חיפה, שריף כיוף (אליאב אוזן)

השוער שריף כיוף אמר: "היו לי משחקים יותר טובים בשני משחקים האחרונים, אני ממשיך לעבוד קשה. היו לנו משחקים קשים מול ריינה, הם קבוצה טובה, אנחנו מכבדים אותם, אבל באים לעשות את העבודה שלנו ולקחת שלוש נקודות. אני חושב שיש לנו כשחקנים מחויבות כלפי הצוות וכלפי האוהדים, אנחנו לא יכולים להסתכל על דברים אחרים, יש לנו עוד משחקים שאנחנו צריכים להתעסק בהם".

כיוף סיכם את התחושות: "במכבי חיפה כל משחק הוא מבחן. אליפות? כל עוד יש סיכוי אנחנו מאמינים, אנחנו צריכים לעבור ממשחק למשחק ולעשות את המוטל עלינו, יש עוד חמישה משחקים שאנחנו צריכים לנצח. הנבחרת? אם יזמינו אותי אני אהיה מאוד שמח וגאה, לא משנה מתי ולא משנה איפה".

כתבות קשורות

Back to top button