כדורגל ישראליליגת העל

מסאי דגו דרוך: "לפעמים צריך לחטוף סטירה כדי להתעורר"

מאמן מכבי חיפה דיבר לקראת המשחק מחר (רביעי, 20:00) מול בני סכנין: ''רוצה לראות את מכבי חיפה האמיתית. מי השוער? חכו ותראו. צריכים לשפר הכול". גולדברג: ''חד משמעית, אפשר לקחת עוד אליפות''

אחרי ההפסד 3:2 למכבי פתח תקווה בליגה והתצוגה המאכזבת בתבוסה 3:0 בצרפת מול רן בפתיחת שלב הבתים של הליגה האירופית, מכבי חיפה תקיים מחר (רביעי, 20:00) משחק ביתי ראשון העונה בליגת העל ותקווה להתאושש על חשבון בני סכנין, שעדיין לא הפסידה העונה. כזכור, לירוקים גם הופחתה נקודה בבית הדין כך שבמאזנם שתי נקודות והם לפחות כרגע במרחק שמונה מהיריבה העירונית הפועל חיפה שניצבת בפסגה. ליאור רפאלוב ודניאל סונדגרן נטלו חלק באימון ויהיו כשירים למשחק, כאשר לאימון עצמו הגיע גם נשיא המועדון שעודד את השחקנים ואנשי הצוות.

ליאור רפאלוב באימון (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

המאמן מסאי דגו אמר: "שני המשחקים האחרונים שלנו היו לא טובים, אנחנו יודעים את זה. אנחנו בעשרה ימים האחרונים ביכולת לא הכי טובה אבל אנחנו עבדנו ודיברנו על המשחק, במיוחד האחרון מול ראן, עשינו את ההתאמות ואנחנו חוזרים לליגה שלנו, לבית שלנו ואנחנו מוכנים למחר ונעשה הכל כדי לחזור ליכולת האמיתית שלנו, אני מאוד מאמין בקבוצה. נכון שהמשחק מול ראן לא היה טוב בלשון המעטה. היינו במשחק חלש. אמרתי כבר אחרי המשחק, פחות דיבורים. אני רוצה לראות מול בני סכנין את מכבי חיפה האמיתית. הצגנו משחקים טובים השנה, גם באירופה מול יריבות אמנם לא ברמה של ראן".

דגו הוסיף: "יש תקופות שהיכולת היא פחות טובה. אנחנו דיברנו עם השחקנים, הראינו קטעים ואנחנו עושים הכל כדי שמחר זה ייראה יותר טוב". על משחק ההגנה הלא טוב של הקבוצה בשני המשחקים האחרונים, אמר מאמן הירוקים: "אם מסתכלים על הקבוצה שלנו מתחילת העונה, אני חושב שמשחק ההגנה הקבוצתי היה טוב. אני חושב שבראן לא הפסדנו בגלל ההגנה, אלא בגלל שכל הקבוצה לא נראתה טוב ולא עבדה כמו יחידה אחת. אנחנו עושים הכל כדי לשפר את כל הקבוצה, אם זה משחק ההגנה, ההתקפה, הלחץ, ואני מחר מאוד מאמין שזה ייראה אחרת".

דניאל סונדגרן באימון (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

על השאלה מי יפתח בשער, איתמר ניצן או שריף כיוף, אמר דגו: “יש לי שני שוערים מאוד טובים שאני מאוד מעריך, זה לא המקום לדבר מי ישחק או לא ישחק. תחכו למחר ותראו. אלה שני שוערים שאני מאוד אוהב, אבל מחר תבואו למשחק ותראו. האם נראה את הקבוצה פחות כבויה מול הקהל בסמי עופר? השחקנים האלה עברו משהו בקריירה שלהם. אנחנו באמת יודעים שאנחנו נראינו לא טוב מול ראן, אבל בסוף צריך לבוא ולהראות את זה במגרש. אני מאוד מאמין בקבוצה, הרגשתי טוב באימונים מאז החזרה שלנו מראן. יש רגעים שאתה צריך לקבל סטירה כדי להתעורר".

דגו סיכם: "אנחנו פוגשים קבוצה שעשתה ניצחון טוב מול הפועל ירושלים, אבל אנחנו חוזרים הביתה כדי לתת 200% ולחזור ליכולת האמיתית שלנו. אנחנו עושים את כל המאמצים כדי לשפר כל דבר. יש לנו מחר הזדמנות לבוא ולהוכיח את זה. אני מקווה שנצליח בהכל, אמרתי שאני מאוד מאמין בקבוצה. אנחנו בעשרה ימים לא פשוטים, עם משחקים שלא רצינו להיראות בהם ככה. אני בטוח שנבוא מוכנים מהרגע הראשון כדי לעשות הכל כדי לנצח. כרגע חוץ מדולב חזיזה שלא כשיר למשחק, כולם כשירים. ליאור רפאלוב קצת עם כאבי גב אבל התאמן באימון האחרון והיום אמור לערוך אימון מלא. כולם חוץ מדולב שיש לו דלקת בגיד האכילס כשירים".

שון גולדברג בפעולה (אליאב אוזן)

הבלם שון גולדברג אמר: "בכדורגל יש תקופות יותר טובות ופחות טובות, פתחנו את העונה טוב ועכשיו באו שני משחקים פחות טובים, אבל אנחנו צריכים להתמודד עם זה ולשפר את היכולת. היכולת של ההגנה במשחקים האחרונים? יש משחקים שהדברים פחות הולכים. קיבלנו גול בדקה הראשונה מה שכמובן השפיע לרעה ולא רצינו שיקרה. לפעמים הדברים אל הולכים כמו שאנחנו רוצים, לצערנו הפסדנו ונראינו לא טוב, אבל כמו בכדורגל יש לנו שבוע אחרי זה לשפר ולהראות את היכולת האמיתית שלנו".

גולדבר סיכם: "אני חושב שאנחנו קבוצה מצוינת ויש לנו הרבה מה להראות, לא צריך להוריד את הראש". על היכולת של איתמר ניצן ולורנצו שימיץ’: "אנחנו קבוצה אחת, אנחנו יחידה אחת וכולם שווים ואנחנו נעזור אחד לשני, גם אם למישהו הדברים פחות הולכים אנחנו נרים אותו. היכולת שלנו כקבוצה להיות מגובשים ומחוברים אני מאמין שתתרום לכל אחד בפן האישי ואני מאמין שהם ייכנסו ויראו את היכולת שלהם מהר מאוד. אנחנו מכבי חיפה ואנחנו תמיד נעשה הכל כדי לזכות בכל התארים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW