כדורגל ישראליליגת העל

מסאי דגו: "אני מכבד את המועדון, עדיין לא בדקתי שום אופציות"

מאמן מכבי חיפה הוסיף לקראת הדרבי ביום שני (20:30): ''אני לא חושב על העתיד שלי. חזיזה? נחליט רק לקראת המשחק. הפועל חיפה יבואו שונה מאיך שבאו למכבי ת''א. אם נבוא כמו נגד ב''ש, מאמין שניקח את כל הנקודות''

אחרי שהצליחה להוריד את הפער ממכבי תל אביב לשבע נקודות וכשהיא בתנופה בעקבות הניצחון הגדול 1:4 על הפועל באר שבע, מכבי חיפה רוצה להמשיך את המומנטום בשני ב-20:30 כשתתארח אצל הפועל חיפה לדרבי. כ-13 אלף כרטיסים כבר נמכרו מתוך 16 אלף כרטיסים שהוקצו לאוהדי הקבוצה למשחק וההערכה כי שכל הכרטיסים יאזלו, כך שייתכן ותהיה הקצאה נוספת לקהל של האלופה.

המאמן מסאי דגו אמר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים: "אמנם אנחנו פחות מתרגלים ונכנסים לעומק הדברים של המשחק בשני היום, אבל זה לא עוד משחק, זה דרבי, משחק מאוד חשוב לנו וגם להם. אנחנו בטוחים שהם יגיעו אחרת מהמשחק מול מכבי תל אביב, אבל אם נבוא כמו שבאנו למשחק מול הפועל באר שבע, אני רגוע. ההפסד שלהם בבלומפילד? יש להפועל חיפה שחקנים בעונה נהדרת כמו תומר יוספי, נאור סבג, הם לא שיחקו וזה משמעותי. אני מאמין בקבוצה שלי ורוצה להתעסק רק בעצמנו, אם נבוא כמו מול באר שבע, נצא עם הנקודות. נגד מכבי תל אביב הפועל חיפה לא עלו עם ההרכב החזק שלהם וברור שזה הרבה יותר קשה כי השחקנים שישבו בחוץ הם שחקנים מאוד דומיננטיים שנמצאים בעונה טובה, אבל אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו ולבוא באותה גישה".

יחזור סוף סוף לסגל? דולב חזיזה עם הכדור (אליאב אוזן)

על החיסרון של פייר קורנו, אמר דגו: "שאלו אותי את אותה השאלה גם על ענאן חלאיילי שנמצא בעונה אדירה ואמרתי שבמכבי חיפה לכל שחקן יש מחליף. פייר קורנו הוא שחקן מאוד משמעותי, אבל אני בטוח שמי שימלא את המקום של פייר יעשה את זה על הצד הטוב ביותר. המצב של דולב חזיזה? הוא כבר שבועיים מתאמן, הייתה לו פציעה שלא קשורה לפציעה שלו, העדפנו לא לסכן אותו, לקראת המשחק נחליט אם הוא יהיה בסגל או לא. סגל מלא? בעונה הזאת באמת בכל משחק היינו עם בעיה כזו או אחרת של פציעות, אבל אין תירוצים עכשיו, יש סגל רחב, כולם כשירים והלוואי שזה היה לפני חודשיים-שלושה. היינו בתקופה כזאת מטורפת ועמוסה ורק התפללתי שאגיע לכאבי ראש האלה (שיש סגל מלא וצריך לבחור)".

על המשחק של מכבי תל אביב בשבת, בחוץ מול מכבי בני ריינה, אמר המאמן: "הם עשו ניצחון מול הפועל חיפה ובאנו עם 10 נקודות פור ואמרתי לשחקנים שאנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולא להסתכל על מה הם עושים. איבדנו נקודות פעמיים מול ריינה ועשינו תיקו מול הפועל תל אביב אז זה לא משנה מה הם עושים. אם נעשה ניצחון ועוד ניצחון, אני מאמין שיהיה בסדר". על העתיד שלו לאחר ההודעה שיסיים את דרכו במועדון בקיץ: "כל עוד אני פה, אני מכבד את המועדון הזה. אני אפילו לא בודק אופציות, זה לא מעניין אותי כרגע".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW