כדורגל ישראליליגת העל

מנשה זלקה: "אסור לחזור על טעויות עבר, יש פה אנרגיות אחרות"

הפועל חדרה פתחה את העונה, הקפטן הוסיף: ''אנחנו תמיד נהיה אנדרדוג, מאמין שלא נסתבך בתחתית''. ניסו אביטן: ''מרוצה מאוד מההחתמות בשוק הישראלי, אנחנו רוצים להיות מועדון צנוע, אך מקצועי''. גם ראש העיר הגיע לביקור באימון הקבוצה

הפועל חדרה פתחה הבוקר (שלישי) רשמית את עונת 2023/24 עם מסיבת העיתונאים המסורתית. הקבוצה הציגה את הפנים החדשות של אוהד לויטה, תמיר עדי, דור ג'אן, תמיר גלזר ודולב אזרואל, כאשר במסיבת העיתונאים דיברו המאמן ניסו אביטן, הקפטן מנשה זלקה והמנהלים החדשים, יוסי מאור ויקיר שוורץ.

המאמן אביטן, שחוזר לקבוצה לאחר שרשם איתה היסטוריה בעונת הבכירה בליגת העל אמר בין היתר: "תמיד מרגש לפתוח עונה. שמח לשבת על הכיסא ולהיות המאמן הראשי. זה מועדון שעבורי הוא מרגש, עשינו פה דברים יפים בעבר, יש בעלים חדשים ותקוות חדשות. אנחנו רוצים להיות צנועים אך מקצוענים עם שאיפות ורצון לשחק כדורגל חיובי, להחזיר את האהבה של הקהל שהוא חלק בלתי נפרד מהמועדון הזה".

על הסגל החדש, אמר אביטן: "אנחנו עדיין בתהליך בנייה. הצלחנו להחתים שחקנים שאני מאוד מרוצה מהם בגזרת הישראלים לצד השלד הוותיק והשחקנים הצעירים שיש לנו פה. בגזרת הזרים אנחנו עדיין מחפשים, משקיעים הרבה מאוד מאמץ ומקווים שנצליח לפגוע בשחקנים איכותיים שיעזרו לנו לעשות עונה טובה בליגת העל. אנחנו צריכים את האוהדים, כל מי שחדרה יקרה לו. יש פה רוח חדשה ועידן חדש וזה הרגע לבוא ולקנות מנוי ולתמוך בנו במגרשים. אנחנו עובדים קשה ובשקט ומנסים לעשות את הדברים הכי טוב שאפשר".

הקפטן מנשה זלקה, שיפתח עם הקבוצה עונה שישית רצופה בליגת העל, שגם זו היסטוריה, אמר: "אנחנו בונים קבוצה טובה מההתחלה. הגיעו בעלים חדשים שרוצים שהמועדון יצליח והוא לא ייכנס לסחרור שנכנסו אליו שנה שעברה. במזל לא ירדנו ליגה וכולנו פה במועדון יודעים שאי אפשר לחזור על הטעויות ולכן בונים קבוצה טובה. לא זוכר שהתחלנו עונה ולא אמרו שאנחנו אחת המועמדות לרדת ותמיד נהיה שם בגלל פערי התקציב. ניתן לכולם לדבר ונעבוד קשה ונבטיח את ההישארות ואז נכוון ליעדים אחרים".

הבעלים יקיר שוורץ דיבר על החזון והדרך: "החזון שלנו מאוד פשוט וברור, קודם כל להמשיך את המסורת של חדרה בליגת העל, לקרב את האוהדים שזה הדבר הכי חשוב שיש ולהראות כדורגל שמח. ההשקעה במחלקת הנוער תהיה הרבה יותר משמעותית משנים עברו, מאמין שבונים את הפירמידה מלמטה. כולי תקווה שנראה כדורגל אטרקטיבי ואת הקהל חוזר למגרשים. בסופו של דבר אנחנו צריכים לתת דין וחשבון לאוהדים שקנו מנויים, חובת ההוכחה על השחקנים. ניתן את כל המעטפת הדרושה כדי שיתרכזו רק בפן הספורטיבי שוורץ גם הודעה לספונסרים החדשים, חברת BTB וגם לעודד תורג'מן ממרכז הקניות והבילויים מול החוף וילג' ולחברת זכריה לוי ובניו, שממשיכה ללוות את המועדון".

הבעלים יוסי מאור סיכם: "הייתי בעיקר מאחורי הקלעים, עד שיחת הטלפון מיקיר. לאחר מכן קיבלתי החלטה עם המשפחה שאני בפנים. ניסו הציג את הזווית שלו דרך משקפי המאמן, מנשה דרך משקפי השחקן ויקיר דרך הבנייה. אני איש ניהול, מבחינתי עונה מוצלחת היא הישארות בליגה, גידול של שחקני נוער, השבת האוהדים וסיום עונה תוך כדי צמצום הגרעון. שתהיה שנה מאוזנת עם תשתית ניהולית טובה, זה לא פחות חשוב מהכל".

לפני היציאה לאימון הראשון התכנסו השחקנים והצוות לפגישה קצרה עם ראש העיר, ניר בן חיים, שהגיע כמיטב המסורת לברך אותם לאחל בהצלחה: "אנחנו לפני עונה שישית רצופה בליגת העל, עשיתם היסטוריה ונעשה עוד היסטוריה. אנחנו נספק לכם את כל התנאים להצליח, כולל מתקן אימונים חדש שייחנך בקרוב והוא מהיפים בארץ. אני סומך על ניסו שחזר הביתה ומודה ליקיר וליוסי שלקחו על עצמם את האתגר להוביל את המועדון ואני כבר שומע מאוהדים שיש כיוון מאוד חיובי. אני מאחל לכם המון הצלחה ובטוח שתמשיכו להביא כבוד לעיר חדרה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button