כדורגל ישראליליגת העל

מנסים לחזור לשגרה: הפועל פ"ת ומ.ס אשדוד שוב לאימונים

טסלפפה והמנכ''ל אבי יחיאל נפגשו עם השחקנים, לראשונה מאז תחילת המלחמה: ''מנסים לחזור לשגרה מסוימת, עוברים על המדינה ימים קשים''. מאמן אשדוד אלי לוי: ''צריך להתחיל להניע את החיים בחזרה''

הפועל פתח תקווה ערכה היום (שלישי) אימון ראשון מאז תחילת המלחמה בדרום, ללא השחקנים הזרים אשר חזרו בשלב זה לארצם. לפני האימון קיימו המנכ"ל אבי יחיאל והמאמן עופר טסלפפה שיחה עם שחקני הקבוצה על המצב. המועדון עוקב אחר ההנחיות מפיקוד העורף ופועל בהתאם.

שחקני הפועל פ"ת באימון (דוברות המועדון)

טסלפפה אמר: "אלו ימים קשים מאוד למדינה. הייתה התלבטות גדולה אם לחזור או לא, אבל הבנו שצריך לחזור לעשות את מה שעושים תמיד. אני משתתף בצער המשפחות השכולות, מאחל החלמה מהירה לפצועים ושהחטופים יחזרו הביתה במהרה. זה אימון ראשון שלנו אחרי כמעט עשרה ימים, אנחנו מנסים לחזור לשגרה מסוימת, אבל אין ספק שאנחנו נמצאים במקום שאף אחד לא רצה להיות בו".

מאמן הפועל פ"ת, עופר טסלפפה (דוברות המועדון)

המאמן הוסיף: "דיברנו עם השחקנים, התעדכנו כל הזמן, האסון הגדול שנחת עלינו נגע בכולם, תמיד אתה מכיר מישהו, אם זה בן משפחה, חבר או בן דוד, אנחנו זה לא הסיפור. אנחנו רק יכולים לחזק, לנחם ולאחל את ההחלמה המהירה לפצועים שזה הכי חשוב שיש".

מיכאל אוחנה, טום בן זקן ושלומי אזולאי עם החיילים באשדוד (דוברות המועדון)

בצל המלחמה ובהתאם להנחיות פיקוד העורף, גם מ.ס אשדוד חזרה הבוקר לאימונים באצטדיון הי"א, בסגל חסר בעקבות המצב – נטול זרים. בסיום האימון טום בן זקן, שלומי אזולאי ומיכאל אוחנה נסעו לחלק מצרכים לחיילים באזור אשדוד.

מאמן הקבוצה אלי לוי שיתף: "בראש ובראשונה אני רוצה לשלוח את תנחומינו הכנים לכל משפחות הנרצחים והנופלים, בתקווה שהחטופים והנעדרים ישובו לביתם במהרה. אנחנו חיים באחת מהתקופות הקשות והחשובות של העם היהודי ואם יש דבר שמאפיין אותנו כעם יותר מהכל זו היכולת להתרומם חזקים ומחוזקים יותר מכל אסון שנוחת עלינו. חלק מכל הסיפור כעת הוא הניסיון לייצר שגרה בצל המלחמה".

לוי הודה: "לא פשוט לבקש משחקנים ואנשי הצוות להתייצב לאימון כשהם משאירים משפחות מאחוריהם לכמה שעות, אבל נתחיל להניע את החיים בחזרה למסלול לצד הכאב והאובדן. לכל אחד מאיתנו יש לפחות מכר/ה או בן משפחה שיש לו קשר לאסון הנוראי אבל טבע האדם הוא להתגבר ולהסתכל קדימה וכך אני מנסה לנהוג. הכדורגל כרגע משני, אנחנו מנסים לייצר שגרה שתקל במעט על התחושות הקשות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button