כדורסלליגת העל

מנכ"ל מנהלת ליגת העל בכדורסל שלומי פרי עוזב את תפקידו

אחרי 15 שנים במנהלת הליגות בכדורסל, ושלוש וחצי שנים כמנכ''ל, איש הכדורסל הישראלי סיים רשמית את תפקידו עקב תחושת מיצוי: ''אני גאה בדרך שעשיתי''. מוני ברוש, לשעבר מנכ''ל בית''ר י-ם, מועמד מוביל

אחרי 15 שנים במנהלת ליגת העל בכדורסל ושלוש שנים וחצי כמנכ"ל, שלומי פרי הודיע היום (שלישי) על עזיבה לאחר שחש תחושת מיצוי. הוא הבהיר: "אשאר בתפקיד עד שיימצא מחליף ותושלם החפיפה". בתקופה האחרונה משמש מוני ברוש, ששימש כמנכ"ל בית"ר ירושלים בשנים 2018-2022, כיועץ חיצוני למנהלת הליגה ועל פי גורמים שונים, נחשב לאחד המועמדים המובילים להחליף את פרי.

פרי מסר: "לאחר כ-15 שנים במנהלת ושלוש שנים וחצי כמנכ"ל הודעתי אתמול ליו"ר המנהלת ארי שטינברג על רצוני לעזוב את תפקידי ואת המנהלת בשל תחושת מיצוי. אשאר בתפקיד עד שיימצא מחליף ותושלם החפיפה". אני גאה בדרך שעשיתי בכדורסל מאוהד שרוף באולם הפחים, לאיש סטטיסטיקה ועוזר שדר בערוץ הספורט, מקים ועורך אתר ספסל, עורך אתר המנהלת, סמנכ"ל תקשורת במנהלת ומנכ"ל. נתתי את הנשמה לכדורסל הישראלי ואמשיך לעשות זאת בעתיד. תודה רבה לכם אנשי התקשורת על החברות והתמיכה לאורך השנים וגם על הביקורות מהן למדתי. שתהיה עונה גדולה".

שטינברג: ''הנפת צלחת הערב? הביטחון הוא מעל הכל''
היו"ר ארי שטינברג (עודד קרני, מנהלת הליגה)

המנכ"ל הפורש הוסיף: "תודה גדולה לאבנר קופל שהביא אותי למנהלת, לעדלי מרכוס שלימד אותי המון, לשמואל פרנקל שהאמין בי, ולארי שטיינברג שלו אני מאחל להצעיד את הליגה הכי גבוה שאפשר, לחגי אשלגי היועץ המשפטי האדיר ששמר עלי מכל פגע. תודה לכל יושבי ראש הקבוצות שעשו לי את המוות אבל גם היו שותפי אמת לאהבת הענף, לכל ספקי המנהלת המעולים, לכל אנשי הקבוצות, השחקנים, האוהדים ובעיקר לחבריי לצוות המנהלת ששותפים איתי לעשייה ולחוויות שלא אשכח".

יו"ר המנהלת ארי שטינברג מסר: "אני רוצה להודות לשלומי פרי על כל השנים הרבות שנתן ועשה למען הכדורסל הישראלי. שלומי הוא איש כדורסל בכל רמ"ח איבריו שהעניק מהידע והאהבה הגדולה שלו לענף כולו ולליגה בפרט בשלל התפקידים שעשה לאורך השנים. שלומי היקר תודה רבה על העבודה המאומצת והמסירות. הכדורסל הישראלי חייב לך המון. עלה והצלח".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW