כדורגל ישראליליגת העל

מנכ"ל מכבי חיפה: "ציפינו מדיא סבע לדברים הרבה יותר ברורים"

מנכ''ל האלופה, איציק עובדיה, התייחס בכנס השותפות בספורט לסאגת הכוכב: ''יש פער, הפער הזה פגע בהרבה אנשים משני הצדדים''. מחמוד ג'אבר: ''כבוד לייצג את נבחרת ישראל, צריך לחשוב 10 פעמים לפני כל ציוץ''

ההתאחדות קיימה היום (שני) כנס שותפות בכדורגל הישראלי במתנ"ס אום אל פאחם, לפני הגרלת שמינית גמר גביע המדינה. אחד הדוברים היה מנכ"ל מכבי חיפה איציק עובדיה שהתייחס בין היתר לסאגת דיא סבע. כזכור, שחקן ההתקפה לא נכלל בסגל מאז ה-7 באוקטובר בשל התנהלותו בשבועות הראשונים של המלחמה והפוסט שפרסמה אשתו בימים האחרונים שאחרי הטבח שביצע ארגון הטרור חמאס בעוטף.

דיא סבע עם הכדור (אליאב אוזן)

עובדיה אמר: "אף אחד לא הכין אותנו לסיטואציה הזאת, כולנו נתקלנו במציאות שהתהפכה על פניה מה-7 באוקטובר והפכנו לחברה הרבה פחות סבלנית. צריך לשים לב למשמעות של כל מילה שאנחנו אומרים ולמילה הזאת יש ערך. גם בתחושות שלנו העניין עם דיא סבע לא נוח למכבי חיפה וההתמודדות לא פשוטה, אבל זה חלק מהדברים שאיתם צריך להתמודד מועדון כדורגל. חלק גדול מאוהדי מכבי חיפה מגיעים מהמגזר שאנחנו מאוד מחבקים, אבל ציפינו לשמוע דברים יותר ברורים מצד השחקן. יש פער שפגע בשני הצדדים, יש חלק שנפגעו מהאמרה ויש חלק שהיו רוצים לראות את דיא משחק. אני מזכיר שמדובר בעניין לא פתור".

מחמוד ג'אבר מול מכבי פ"ת (אליאב אוזן)

הקשר מחמוד ג'אבר אמר בכנס: "זה כבוד לכל שחקן לייצג את נבחרת ישראל. כל שחקן בארץ המטרה שלו זה לייצג את נבחרת ישראל ולהיות שותף להישגים. אני מכיתה ז' גדלתי בין יהודים. הייתי בבית ספר יהודי ואף פעם לא הרגשתי שאני בצד או משהו, תמיד הייתי חלק, וזה כבוד לכל שחקן לשחק בנבחרת ישראל וזו גם המטרה שלו. בתור שחקן שהוא במועדון גדול, כל מילה וכל ציוץ שאתה מעלה אתה צריך לחשוב 10 פעמים לפני שאתה מעלה את זה. כמו שעבאס סואן אמר, מילה אחת לא במקום או ציוץ אחד שאתה רוצה אותו, אז הקהילה והעוקבים עלולים להבין את זה לא נכון וזה עלול ללכת למקום לא טוב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button