אתלטיקהספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

מנכ"ל וינגייט אברהמי נפרד והודיע על שיפוץ באצטדיון האתלטיקה

לאחר ארבע שנים בתפקיד, שי אברהמי ערך טקס פרידה. שמשון שעתל ימלא את מקומו באופן זמני עד סיום הכשרת גיא אטיאס, שייכנס לתפקיד בנובמבר או ינואר. 12 מיליון ש''ח יושקעו בשיפוץ אצטדיון האתלטיקה ההיסטורי

"12 מיליון שקלים יושקעו בשיפוץ איצטדיון האתלטיקה ההיסטורי", הכריז שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט למצוינות בספורט, המכון פרסם מכרז לשיפוץ אצטדיון האתלטיקה, הכולל שיפוץ וחידוש של כל מערך מסלולי הריצה, אזורי הקפיצות וההטלות, תאורה חדשה ומכשור מדידה מתקדם. זאת, כדי להעמידו ברמה של מתקן האימונים הבינלאומי הטוב בישראל ביותר עבור נבחרותיה. בשלב השני ייבנו גם מבני פוטופיניש חדר כושר ותדריכים. עם השלמת הפרויקט יהפוך המתקן לבית הלאומי של נבחרות האתלטיקה של ישראל.

כ-150 מבכירי הספורט ההישגי הישראלי הגיעו היום (חמישי) לאירוע הפרידה מהמנכ"ל אברהמי, ובהם מנכ"ל משרד הספורט הנוכחי כפיר כהן והקודם רז פרויליך, יו"ר הוועד האולימפי יעל ארד והמנכ"ל גילי לוסטיג. אברהמי מסיים את כהונתו בת ארבע השנים במכון וינגייט בסוף החודש. אברהמי שימש כמנכ”ל הראשון של מכון וינגייט מאז הפך לתאגיד ממשלתי, וזכה להכרה רחבה על הפיכת המכון למוסד ספורט ברמה בינלאומית.

תחת מנהיגותו הובילו נשות ואנשי המכון את מהלך ההקמה והשדרוג של מתקני האימונים והתשתיות במאות מיליוני שקלים ופרויקט "וינגייט 2026" בעל החזון, הכולל תכנון והקמת סניף של המכון בדרום הארץ. בנוסף, חתם אברהמי על הסכמים עם 19 איגודי ספורט, שהפכו את מכון וינגייט לביתם הלאומי, והעבירו את פעילותם למכון, הסכם רחב היקף עם חברת נתיבי איילון הכולל הקמת מחלף וכביש גישה חדשים והסכם עבודה קיבוצי ראשון לעובדי המכון.

בדברי הפרידה סיפר אברהמי על תהליך השיקום שעבר המכון מארגון בקריסה למקום בו שואפים להתאמן כל הספורטאים האולימפיים של ישראל: "הססמה הכה מחייבת שהגו אנשי היח"ץ – 'וינגייט – הבית של הספורט הישראלי' הפכה למציאות! כל הישג והצלחה של ספורטאי המכון ובכלל של הספורט הישראלי, והיו לנו הרבה כאלה בתקופה האחרונה, אנו מרגישים שותפים, שמחה וגאווה עמוקה. ובכלל שותפות, צניעות, הקשבה, ו'אנחנו כאן בשביל לשרת את הספורט והספורטאים', הן מילות המפתח שאני מקווה שיישארו כאן במכון".

בתוך כך, מועצת מכון וינגייט מינתה היום כמנהל כללי בפועל של המכון את שמשון שעתל, שייכנס לתפקיד החל ממחר. במקביל ימשיך לכהן כסמנכ"ל תפעול ותשתיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW