כדורסלליגת העל

מנחמים: שחקני מכבי עירוני רמת גן ביקרו את המשפחות השכולות

טוקוטו שנשאר בארץ הגיע עם מרינוב לנחם את משפחתו של עילאי בר שדה ז''ל: ''למה נשארתי? אינני פוחד, זה המעט שאפשר לתת עבור המדינה שאני כל כך אוהב''. הראל דדון: ''רק חשבנו כיצד נוכל לעזור ולתמוך''

קבוצת הכדורסל של מכבי עירוני רמת גן, משתתפת בצערן של משפחות הנופלים והנרצחים תושבי העיר. כחלק מתמיכת הקבוצה בקהילה בעיר רמת גן יצאו היום (חמישי) שחקני הקבוצה ג'י פי טוקוטו, הראל דדון, בניה סרור, רועי בן כוכב, עומר מרינוב ודנאל כזהינוף, עוזרת המאמן נעמי קולודני, מנהל הקבוצה דורון הרשטט והמנכ"ל אלון בירנצויג לביקור וניחום המשפחות היושבות שבעה. השחקנים הביאו עמם למשפחות האבלות מגשי אירוח תרומת רשת בייגל קפה, אחת מנותנות החסות של הקבוצה.

ג'י פי טוקוטו, שנשאר בישראל, ועומר מרינוב ביקרו במשפחת בר שדה ששכלה את בנה עילאי ז"ל. בשיחה שקיימו עם המשפחה התברר שהם אוהדי הקבוצה. עומרי, אחיו של עילאי סיפר לטוקוטו שהוא עצמו נמנה עם חבורת המתופפים של אוהדי הקבוצה שליוותה אותה בעונה שעברה בליגה הלאומית.

ג'י פי טוקוטו עם עומרי בר שדה אחיו של עילאי ז"ל (באדיבות המועדון)

טוקוטו נשאל על ידי המשפחה מדוע החליט להישאר בארץ ולא יצא מישראל כמו חבריו לקבוצה והוא השיב. "גם בעבר, לפני מספר שנים במבצע צוק איתן, לא עזבתי את הארץ. אינני פוחד. זה המעט שאני יכול לעשות לטובת אזרחי המדינה שאני כל כך אוהב אותה, משחק כבר מספר שנים ומרגיש חלק ממנה. 

שחקן מכבי עירוני רמת גן, הראל דדון, אמר אחרי ביקור הניחומים: "עם היוודע דבר האסון הגדול בשבת, הלב של כולנו נשבר. מהרגע שההלם הראשוני חלף, חשבנו כיצד נוכל לסייע ולתמוך. כשקיבלנו את ההודעה על מספר הנפגעים מרמת גן, נענו ליוזמה לפקוד את בתי המשפחות האבלות בעיר. במהלך המפגשים המרגשים, שמענו סיפורי זוועה של צעירים וצעירות שקיפחו את חייהם בנסיבות טרגיות תוך מעשי גבורה שיזכרו לדורות. ליבנו עם המשפחות השכולות ברמת גן ובישראל כולה ואנו מתפללים לימים טובים יותר".

אלון ברינצויג מנכ"ל מכבי עירוני רמת גן אמר: "אנו רואים חשיבות רבה בחיבור קהילתי. הגענו היום לנחם מספר משפחות שאיבדו את יקיריהן והלב נקרע מסיפורי הזוועות ששמענו. באנו לחזק את המשפחות ויצאנו מחוזקים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW