כדורגל ישראליליגיונרים

מנור סולומון: "הגשמתי חלום ילדות, אני לא מתכוון לעצור כאן"

לאחר שחתם אצל התרנגולים, כוכב נבחרת ישראל התפנה לראיון ראשון בקבוצתו החדשה ונשמע אופטימי: "מחכה לראות את עצמי בעונה הזו כמה שאפשר ולא יכול לחכות שזה יתחיל, בטוח שהאוהדים יהיו חלק''

כוכב נבחרת ישראל מנור סולומון חתם היום (שלישי) רשמית בטוטנהאם ואחרי עונת השאלה בפולהאם יצטרף בחוזה של חמש שנים במדי הספרס. שחקן ההתקפה הישראלי בן ה-23 היה נרגש מאוד ולאחר החתימה העניק ראיון בכורה למדיה הרשמית של המועדון הלונדוני.

סולומון אמר: "אני מתרגש להיות כאן, לבוא למועדון גדול כמו טוטנהאם. זה חלום שהתגשם עבורי. אני לא יכול לחכות להתחיל. זה היה חלום שהתגשם כשהצטרפתי לפרמייר ליג לפני שנה, וזה חלום שהתגשם עכשיו כשאני מצטרף למועדון הגדול הזה. אני רואה את השחקנים, את המועדון ורואה מה קורה כאן – המתקן, האצטדיון, הכל ברמה הגבוהה ביותר". כל שחקן חולם לשחק במועדון כמו טוטנהאם. דיברתי עם המאמן (אנג'ה פוסטקוגלו), הבנתי מה הוא רוצה, מה הוא דורש מהשחקנים ומה הוא רוצה לבנות כאן. הוא רוצה לראות כדורגל התקפי, שנלחץ, להחזיק בכדור, לבדר את האוהדים ולזכות בנקודות. אני חושב שהאוהדים ישמחו לראות את הקבוצה שהם אוהדים".

לגביו באופן אישי, סיפר סולומון: "אני אוהב לכדרר, אני אוהב לבדר את האוהדים, לעזור לקבוצה כמה שיותר בשערים בבישולים. אני מחכה לראות את עצמי בעונה הזאת כמה שאפשר ולא יכול לחכות שזה יתחיל – אני בטוח שהאוהדים יהיו חלק מאיתנו. כל ילד שמשחק כדורגל חולם לשחק בפרמייר ליג. כילד בכפר סבא, עיר קטנה בישראל, שיחקתי כדורגל כל הזמן ומאז שהייתי בן חמש זה היה החלום. גם בית הספר היה חשוב עבורי, כי שני ההורים שלי היו מורים. הם דחפו אותי לשחק כדורגל, בנבחרת ובאירופה". 

על המעבר לשחטאר דונייצק, אמר שחקן ההתקפה: "לעזוב את ההורים והחברים, ללכת למדינה אחרת ומזג אוויר אחר בגיל 19 – זה היה קשה עבורי. אבל זה משהו שרציתי כי רציתי לשפר את הכדורגל שלי – וידעתי ששם אני יכול לממש את החלום שלי להשיג יותר, ואז להגיע לאירופה לפרמייר ליג. אני שמח שמימשתי את החלום, ואני מתכוון להמשיך את החלום הזה ולהשיג יותר ויותר. לא רוצה לעצור כאן – אני מאוד שמח להיות כאן ולהיות במקום שאני היום". על הרגע שבו הוא כובש שער: "אם תשאל כל שחקן, מה הרגע הכי גדול? זה לכבוש שער. זו תחושה שאי אפשר להסביר במילים".

על השחקן הישראלי הקודם שלבש את מדי טוטנהאם, רוני רוזנטל, אמר סולומון: "רוני היה שחקן גדול, כולם מכירים אותו בישראל, הוא שיחק בספרס כמובן, אני יודע שאני הישראלי השני אחריו ששיחק. זה מרגש להיות אחרי שם כמו רוני. העתיד? כדי לשחק בפרמייר ליג אתה צריך להיות בגרסה הטובה ביותר של עצמך. אני בטוח שאני יכול להיות הרבה יותר טוב, ויכול לשפר את עצמי. אני עדיין צעיר ואני יכול לשחק יותר טוב ולעשות את זה בחולצה של טוטנהאם. זה מועדון שדורש המון מהשחקנים, ואני בטוח שהשנים הבאות יהיו מוצלחות עבור טוטנהאם. מה השאיפות? אם היית אומר לי לפני עשר שנים, לא יודע אם הייתי מאמין שבגיל 23-24 אני אהיה בטוטנהאם, זה משהו שתמיד חלמתי עליו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button