ספורט אולימפיענפים אחרים

ממשיכים בהכנות: הושק הביגוד הספורטיבי למשחקים האולימפיים

מיטב הספורטאים האולימפיים והפראלימפיים התנסו בביגוד שעימו ייצגו את ישראל בפריס 2024. המנכ''ל גילי לוסטיג: ''הם יהיו גאים ללבוש אותם, במיוחד בתקופה זו''. ארד: ''מבטיחה שנעבוד קשה בפריס''

פחות מחודשיים לפתיחת המשחקים האולימפיים בפריס, נחשפו היום (שני) המדים הרשמיים של המשלחות האולימפית והפראלימפית בכחול לבן. הוועד האולימפי בישראל בשיתוף פעולה עם REEBOK, קיימו אירוע השקה חגיגי, אותו הנחה מדליסט האולימפי, ג'ודוקא העבר אורי ששון, בהשתתפות חברי המשלחת האולימפית של ישראל. את המדים החדשים הציגו החותרת מורן סמואל, שחקנית הכדורשער רוני אוחיון, שחקן הבוצ'ה נדב לוי, רוכב אופני היד עמית חסדאי, החותרת טליה אילת, גולש הרוח תום ראובני, מתעמלת המכשירים ליהיא רז, השחיינית דריה גולובטי והטריאתלט שחר שגיב.

לפי הודעת הוועד האולימפי, "ספורטאי המשלחת ייהנו מקולקציית המדים הספורטיביים במשחקים האולימפיים בפריס בכפר האולימפי, בחלק מהמקרים גם בזירה עצמה וכולנו תקווה שעל דוכן המנצחים בזמן הענקת המדליות. חברת ריבוק הינה חלק משורה מכובדת של חברות מובילות במשק שבחרו בשיתוף פעולה מסחרי ערכי עם הוועד האולימפי בישראל ובחרו להתחבר לערכי המצוינות של הספורטאיות והספורטאים האולימפיים". נכון להיום, המשלחת לאולימפיאדה מונה 60 ספורטאים ב-17 ענפי ספורט שונים, כאשר לפי כל ההערכות, הכמות תגיע לכ-85 ספורטאים. המשלחת למשחקים הפראלימפיים מונה 24 ספורטאים, אליהם צפויים להצטרף ככל הנראה שישה ספורטאים נוספים.

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד, אמרה: "אנחנו לא תמיד קליינט קל, אבל עשיתם את המרב בייצור החולצות אז אני מודה לכם. אני מבטיחה שנעבוד קשה במשחקים האולימפיים. אני שמחה לעשות זאת ביחד עם החברים בוועד הפראלימפי ומתרגשת ביחד אתכם, אנחנו ראש חץ שהולך קדימה ביחד למשחקים בפאריס ונייצג את המדינה ביחד בגאווה. מה-7 באוקטובר קיווינו שכל החטופים יחזרו עד למשחקים האולימפיים, נייחל שזה יקרה במהרה".

מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג: "אנו מודים ל-MGS על שיתוף פעולה פורה ועם מטרות זהות לאורך הרבה שנים. לקראת המשחקים האולימפיים פריס 2024, נעשתה עבודה רבה ותהליך יסודי עם נציגי הספורטאים והמאמנים לבחירת התלבושת הספורטיבית של חברת ריבוק ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. הספורטאיות והספורטאים יהיו גאים ללבוש אותה בתחרויות הקרובות בפריס, כשה-ISR מופיע על גבם, במיוחד בתקופה זו, כשהסמל מהווה עבורנו חשיבות ערכית יותר מאי פעם".

יו"ר הוועד הפראלימפי, משה מוץ מטלון: "הנראות של שתי המשלחות זהה. זהו עיקרון בעל חשיבות רבה עבורנו, כי ספורט הוא ספורט, ללא כל קשר למגבלה זו או אחרת, כולנו מחויבים לשוויון מלא, ללא קשר למגבלה, למגדר או דת. במשלחת שלנו יש יהודים, דרוזי ומוסלמים, יש נכי צה"ל, נפגעי פעולות איבה, נפגעי תאונות ונכים מלידה, יש חילונים ויש דתיים וכולם מייצגים בגאווה את מדינת ישראל".

בעלים ומנכ"ל של קבוצת MGS, גדעון מוליוב: "אני רוצה לאחל לכל הספורטאים בהצלחה. בגלל הסיטואציה שהמדינה שלנו נמצאת מהשביעי לאוקטובר, הספורטאים הפיקו מעצמם הרבה יותר מהיכולת הרגילה ואנחנו מחזיקים אצבעות ומאמינים בהצלחתם. מתפלל שלפני שתחזרו ולפני שתיסעו לאולימפיאדה החטופים יחזרו בשלום".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW