ג'ודוענפים אחרים

ממשיכה להרשים: מדליית זהב לגפן פרימו בגרנד סלאם קזחסטן

חצי שנה אחרי שזכתה בארד בגרנד סלאם טוקיו, הג'ודוקא הישראלית (עד 52 ק''ג) גברה על יריבות מקפריסין וקוריאה ובגמר ניצחה באיפון את פימנטה הברזילאית. שני הרשקו: ''זו השאיפה שלנו, גפן עמדה במטרה''

היום הראשון לתחרות הגראנד סלאם המתקיימת בעיר אסטנה שבקזחסטן, הסתיים היום (שישי) עבור הנבחרת הישראלית עם מדליית הזהב בה זכתה גפן פרימו.

פרימו, שהתחרתה בקטגוריית המשקל עד 52 ק"ג, החלה את יום הקרבות עם ניצחון באיפון בשמינית הגמר על סופיה אסוויסטה הקפריסאית, המשיכה עם ניצחון ברבע הגמר על ירין ג'ונג הקוראינית ובחצי הגמר ניצחה שוב ביתרון עונשים את איקינג צ'או הסינית. בקרב הגמר התמודדה מול לריסה פימנטה הברזילאית, כאשר הטלה וריתוק בהמשך העניקו לישראלית הנהדרת סיומת נהדרת ליום גדול שלה.

גפן פרימו עם מדליית הזהב והמאמן עידו בר (צילום: איגוד הג'ודו)

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו: "תחרות מצוינת לגפן. בכל תחרות אנחנו שואפים לזהב וגפן עמדה במטרה שלה היום. אנחנו מביטים על כל תחרות כמטרה משנית בדרך למטרה הגדולה שלנו וכך נעשה גם עם התחרות היום: נפיק לקחים, נשתפר ונתקדם".

תוצאות נוספות

עד 48 ק"ג: תמר מלכה- הפסידה בסיבוב הראשון לטרה באבלופטה השוודית. שירה ראשוני- גברה על קטרינה אספוסיטו ממלטה בסיבוב הראשון, אך הפסידה לאחר מכן לצ'וגינג גאו הסינית.

עד 57 ק"ג: תמנע נלסון לוי, גברה בסיבוב השני על נקודה סמית' דייוויס אך הפסידה לאחר מכן לצ'אן לינג ליאן.

עד 60 ק"ג: ים וולצ'ק- הפסיד בסיבוב השני לאחמד יוסיפוב האזרי.

עד 66 ק"ג: מתן קוקלייב- הפסיד בסיבוב השני ליאשיט קואנוב הקזחי.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW