כדורסלליגה לאומית

ממשיכה לבנות את הסגל: יובל שניידרמן חתם במכבי רמת גן

לאחר שצירפה את כרם משעור והצעירים בניה סרור ויהל מלמד וחידשה את ההסכם עם הראל דדון, העולה החדשה החתימה את השחקן הצעיר (20 וחצי, 1.85 מטר) ששיחק בעונה האחרונה במדי גלבוע/גליל

לאחר שצירפה לשורותיה את כרם משעור והצעירים בניה סרור ויהל מלמד וחידשה את ההסכם עם הראל דדון, החתימה היום (שלישי) העולה החדשה-ישנה לליגת העל בכדורסל קבוצת מכבי עירוני רמת גן צעיר נוסף. רמת גן צירפה לשורותיה את יובל שניידרמן (20 וחצי, 1.85 מטר) ששיחק בעונה האחרונה במדי גלבוע גליל שירדה לליגה הלאומית. ההסכם לשלוש שנים.

שניידרמן גדל בהפועל ירושלים. בהיותו בן 17 צורף לקבוצה הבוגרת של המועדון, אותה אימנו באותה עת עודד קטש ואורן עמיאל . אחרי עונה וחצי בקבוצה עבר במחצית העונה למכבי ראשון לציון (בליגת העל 2021/2022). בעונה שעברה, עלה צפונה להפועל גלבוע גליל. הוא פתח טוב את העונה והספיק לשחק בארבעה משחקים בלבד עד שקרע את המינסקוס, עבר ניתוח ולא חזר לפארקט בהמשך העונה. הוא העדיף לעבור תהליך שיקום יסודי ולא חזר  לשחק במהלך העונה. בימים האחרונים הוא עבר בדיקות כשרות מקצועית במכון הלאומי לרפואת ספורט בבית החולים שיבא בתל השומר, המעניק שרותי רפואה לקבוצה ורק לאחר שנמצא כשיר חתם במכבי עירוני רמת גן.

"כל החיים שלי סובבים סביב הכדורסל. אני מכוון מטרה. השאיפה שלי היא שמכבי עירוני רמת גן תתקע יתד בליגת העל ותגיע הכי גבוה שאפשר. אני מבטיח לתת את כל מה שאני יכול לתת כדי שהקבוצה תצליח" אמר שניידרמן הנחשב לשחקן נשמה המפגין רוח לחימה יוצאת דופן ללא פשרות ומקווה להחדיר את הרוח הזאת בקרב חבריו לקבוצה.

שניידרמן בן לאב כדורסלן, אמיר שניידרמן (1.95 מטר) ששיחק בהפועל ירושלים בתקופתם של דורון שפע, פפי תורג'מן ופיני לוי. אביו היה זה שהמליץ לו בחום רב להצטרף למכבי עירוני רמת גן כשהגיעה אליו הפנייה מהמועדון והוא משתף אותנו: "אבא שלי אמר לי שמכבי עירוני רמת גן הוא מועדון גדול מאד בעל מסורת מיוחדת של עשרות שנים עוד מהימים טרום הולדתי. הוא אמר לי שזהו מועדון עם מערכת ניהולית טובה שכדאי להיות בו. אנשים רבים סביבי אמרו לי את אותם הדברים אני שמח מאד שאהיה בשנים הקרובות חלק מהמשפחה הרמת גנית המיוחדת הזאת".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW