כדורסלכדורסל נשים

מלכת הסלים של ליגת העל, דור סער, חתמה במכבי אשדוד

מלכת הסלים הישראלית בעונה שעברה בליגת העל לנשים, שהצטיינה במדי א.ס רמת השרון, עוברת לקבוצה של שירה העליון: ''מאמינה שנוכל לעשות דברים גדולים יחדיו''. העמידה ממוצעים של 18.2 נקודות למשחק

הכדורסלנית דור סער, ששיחקה בעונה החולפת בא.ס רמת השרון, חתמה היום (שלישי) במכבי בנות אשדוד. אחת השחקניות הבולטות בעונה שהסתיימה לא מכבר, הקלעית המובילה מבין הישראליות בעונה הסדירה, בעלת שליטה בכדור, יכולת קליעה מכל טווח ויכולת מסירה שמפצחת הגנות, הצטרפה לקבוצה של שירה העליון.

סער, שהעמידה בעונה החולפת ממוצעים של 18.2 נקודות למשחק ב-36.5% מהשלוש, אמרה: "אני שמחה מאוד להצטרף לשורותיה של מכבי בנות אשדוד, מועדון מפואר שמתחרה על כל התארים לאורך כל השנים. אני מעריכה ומודה על ההזדמנות והאמון שהמועדון והצוות המקצועי נותנים בי ומאמינה שנוכל לעשות דברים גדולים יחדיו. מחכה להכיר לעומק את האוהדים, ולשתף פעולה עם הצוות, המאמנת והשחקניות".

מהנהלת המועדון, שהחתים לאחרונה את מאי רווח, נמסר לאחר חתימת ההסכם: "יש שחקניות שלא צריך להרבות במילים לגביהן, דור היא אחת מהן. מדובר בשחקנית עם כישרון ענק ויכולות שאי אפשר ללמד. אנחנו שמחים על ההחלטה לצעוד בדרך משותפת ואין לנו ספק שדור בחרה בבית הנכון".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW