כדורגל ישראליליגת העל

מכבי תל אביב תארח את מכבי חיפה במחזור השני ב-8 באפריל

למרות שעדיין לא נקבע מי תסיים במקום ה-11 ומי במקום ה-12 בשל ההמתנה לערעורים בבית הדין העליון, מנהלת הליגות פרסמה את מועדי המשחקים במחזור הפתיחה של הפלייאוף וכן במחזור השני בעליון

מנהלת הליגות פרסמה הערב (שלישי) את לוח המשחקים לתחילת משחקי הפלייאוף. במוקד, מכבי תל אביב תארח את מכבי חיפה בבלומפילד במחזור ה-28, השני של הפלייאוף העליון, ביום שני (9 באפריל) ב-20:30.

מחזור 27 (מנהלת הליגות)

במנהלת הבהירו כי "בהמשך להודעות קודמות, אנו ממתינים להחלטות בערעורים של קבוצות מכבי חיפה, הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים. יחד עם זאת ובשל הפרשי הנקודות בטבלה, הקבוצות היחידות שמקומן בטבלה עשוי להשתנות לאחר החלטות בית הדין הן הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים שנכון למועד זה וטרם החלטת בית הדין ממוקמות במקומות 11 ו – 12 בהתאמה".

מחזור 28 (מנהלת הליגות)

עוד נמסר: "בשל העובדה שהקבוצות שיסיימו את הליגה הסדירה במקומות 11 ו-12 ישחקו במחזור ה-27 בחוץ ועל מנת להקל על הקבוצות, הקהל וכל בעלי העניין בהכנה למשחקים, אנו מפרסמים כבר כעת את מועדי מחזורים 27 ו-28 (במועד זה ייערכו משחקי פלייאוף עליון בלבד) כשבין שני מחזורי ליגה אלו ישובצו משחקי רבע גמר גביע המדינה אשר יסונכרנו עם לו"ז משחקים זה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button