כדורגל ישראליליגת העל

מכבי תל אביב קיימה את הטקס השנתי לרגל יום הזיכרון

הבעלים מיץ' גולדהאר עזב את ישראל ובמקביל הצהובים קיימו את הטקס השנתי במתחם מחלקת הנוער. יו''ר ההתאחדות זוארץ, הצוות המקצועי והשחקנים נכחו בטקס המסורתי שהתקיים במתחם בקריית שלום

בטקס יום הזיכרון השנתי שנערך היום (שני) במתחם מחלקת הנוער של מכבי תל אביב ע"ש אבי כהן בקריית שלום נכחו הנהלת המועדון והצוות המקצועי, כמו גם יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ ושחקני הקבוצה הבוגרת דן גלזר, דניאל פרץ, דור פרץ, ערן זהבי, שחר פיבן ואבי ריקן. הבעלים מיץ' גולדהאר, שהגיע בסוף השבוע לישראל, עזב את הארץ ולא נכח בטקס.

דור בטקס (מכבי ת"א, האתר הרשמי)
ברק יצחקי ואייטור קראנקה (מכבי ת"א, האתר הרשמי)
יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (מכבי ת"א, האתר הרשמי)

הקשר דור פרץ הקריא בטקס לזכרו של אור אשכר ז"ל: "אם אתה יכול לחלום את זה אתה יכול להשיג את זה, זה המשפט שליווה את אור אשכר ז"ל בחייו ולאורו הוא הספיק לחיות חיים מלאים לפני שנרצח בפיגוע בתל אביב. חיי הסיפור שלו והדרך בה בחר לחיות את חייו מזמנים אותנו בכל יום להגשים, לתת ולאהוב, מבלי שנדע האם נזכה להזדמנות שנייה".

פרץ המשיך: "אור הספיק להגשים את הקריירה ולטייל ברחבי תבל, כולל הגעת לקצה גבול האנושי, כשהתחרה 4 פעמים בתחרות איש הברזל. אור בשיא פריחתו, הוא עזב אותנו אחרי שטעם אהבת מהי, אור שהיה אוהד מכבי ומנוי חסר לנו מאז בחיים וביציע בפרט, יהי זכרו ברוך".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button