כדורעףענפים אחרים

מכבי תל אביב נקנסה, היו"ר ליבר הורחק עד סוף העונה

הצהובים נקנסו ב-2,000 ש''ח בעקבות התפרעות אוהדים במשחק הראשון בסדרת הגמר נגד הפועל מטה אשר, יו''ר המועדון הורחק מהמשחקים עד תום העונה. מכבי ת''א: ''דוגלים בהגינות ובשמירה על ערכי הספורט''

מועדון הכדורעף של מכבי תל אביב נקנס היום (שלישי) ב-2,000 ש"ח אחרי שאוהדי הקבוצה התפרעו במשחק הגמר-עף הראשון נגד הפועל מטה אשר בשבוע שעבר. בית הדין של האיגוד השתכנע שראשי המועדון עשו מאמצים למנוע את ההתפרעות ולעצור אותה, אבל הרשיע את מכבי תל אביב באחריות שילוחית. יו"ר המועדון, אסף ליבר, הורחק מכל המשחקים עד תום העונה והוטל עליו עונש הרחקה על תנאי לשישה משחקים למשך שנתיים על עבירות דומות.

ממכבי תל אביב נמסר בתגובה: "קיבלנו את פסק הדין, למדנו אותו ונפעל  למילוי הוראותיו. במשחק מחר בהדר יוסף יכנסו מוזמנים בלבד. אנו מגנים ומוקיעים אלימות באולמות הספורט ובמגרשים כמו גם אלימות בחברה הישראלית בכלל. מכבי תל אביב כאגודה עושה ותעשה כל שביכולתה במסגרת החוק למניעת אלימות ביציעים. אנו דוגלים בהגינות ובשמירה על ערכי הספורט. לצערנו האלימות היא תופעה כלל ארצי . ראוי בעינינו שמשרד התרבות והספורט יחזק את פעילותו והשפעתו בנושא בפעילות מערכתית בכל ענפי הספורט וישלב בפעילותו גם את הכדורעף".

מהפועל מטה אשר/עכו נמסר: "אנו מבקשים לחזור ולהדגיש כי מדובר באירועים שחוזרים על עצמם מצד מכבי תל אביב מדי עונה במשחקים בין הקבוצות, ועובדה זו מעידה על כך שהעונשים אותם מקבלים מכבי תל אביב ו/או העומד בראשה – קלים מדי. תגובת מכבי תל אביב רק ממחישה את הצורך בענישה כבדה, כיוון שהיא מתייחסת בביטול לאירועי האלימות שהתרחשו באחריותה ובאמצעות העומד בראשה, ומנסה לגלגל את מחדליה, בצורה מביכה ובעיקר מדאיגה, לפתחם של האיגוד / השופטים / המשטרה והקהל של מטה אשר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW