כדורגל ישראליליגת העל

מכבי תל אביב ו-CARGO חתמו על הסכם לשנתיים נוספות

הצהובים והחברה המעניקה שירותי שילוח לאתרי סחר אונליין חתמו על חסות לעוד שנתיים בשווי של מיליון ש''ח. מנספורד: ''מצפים להתקדם במערכת היחסים''. הלוגו יופיע גם על גבי מדי האימון וכן באקדמיית הנוער

מכבי תל אביב ו-CARGO, חברת ההפצה המתקדמת בישראל, המעניקה שירותי שילוח ושירותים טכנולוגיים לאתרי סחר אונליין, חתמו היום (שלישי) על הסכם חסות לשנתיים נוספות בהן לוגו החברה יופיע על גבי גב החולצה הרשמית של המועדון, בגדי האימון ומדי אקדמיית הנוער.

כמו כן, CARGO תמשיך לקחת חלק בפעילויות ותרומה למען הקהילה בשיתוף קרן מכבי תל אביב ולמען אספקה מהירה ואישית של אריזות מזון לחג. בהתאם לכך, יכניסו הצהובים מיליון ש"ח מהסכם החסות.

בן מנספורד עם ליאור גזית ורם אל בנימין (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

מנכ"ל מכבי תל אביב, בן מנספורד, ברך על ההסכם: "אנו שמחים ש-CARGO חתמה על הסכם חסות חדש. CARGO היא חברה מובילה השואפת לספק פתרונות טכנולוגיים בתחום המשלוחים. אנו שמחים שהקשר התפתח לכך ששם המותג יופיע כעת על החולצה הרשמית של המועדון. כולנו מצפים להתקדם במערכת היחסים במהלך החודשים הקרובים! #תמיד מכבי".

בעלי החברה, ליאור גזית ורם אל בנימין הוסיפו: "אנחנו ב-CARGO רואים כערך עליון את קידום הספורט הישראלי ועולם הכדורגל בפרט. הערכים המשותפים של מכבי תל אביב ו-CARGO הם שאיפה למקצוענות ולמצוינות ללא פשרות. לכן החסות של CARGO למשפחת מכבי תל אביב בכדורגל היא טבעית לנו ואנחנו סבורים כי שיתוף הפעולה בנינו ירחיב קרנות, יצמיח הצלחות ויבשל ניצחונות, וכמובן שהטוב עוד לפנינו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW