כדורגל ישראליליגת העל

מכבי תל אביב הודיעה רשמית: רובי קין וצוותו לא ימשיכו במועדון

הצהובים הודיעו כי הסכימו לבקשתו של האירי שלא לממש את הארכת החוזה ונפרדו ממנו ומצוותו. גולדהאר: ''מילאו את חובתם נאמנה בנסיבות קשות ועל כך אהיה אסיר תודה''. המאמן: ''זו הייתה החלטה קשה''

אלופת המדינה מכבי תל אביב הודיעה הבוקר (שישי) כי המאמן רובי קין והצוות שלו, לא ימשיכו במועדון בעונה הבאה. מהצהובים נמסר: "המועדון הסכים לבקשתו של רובי קין שלא לממש את הארכת החוזה שלו".

הבעלים מיץ' גולדהאר אמר: "ברצוני להודות לרובי ולצוות שלו, רורי דלאפ, דייב סארקאן, מייק סטאוול, ופיליפ האדסון על העבודה הקשה ועל המסירות שלהם במהלך עונה זו ושהביאו את האליפות בחזרה למכבי. רובי והצוות שלו מילאו את חובתם נאמנה בנסיבות קשות ועל כך תמיד אהיה אסיר תודה. רובי, המועדון והאוהדים יישארו מחוברים תמיד לאתגרים ולהצלחה של עונת 2023/24".

מיץ' גולדהאר ורובי קין עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

רובי קין עצמו אמר: "ההחלטה לעזוב את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב הייתה קשה עבורי. אני רוצה להודות לבעלים, לכל השחקנים, המאמנים, והאוהדים על שהפכתם את העונה הזאת לבלתי נשכחת. אני מאוד גאה על כל מה שהשגנו יחד כקבוצה ובמיוחד גאה בעבודה הקשה והמסירות שהביאו לזכייה באליפות ובגביע הטוטו. אני מאחל לכל המעורבים במועדון את מלוא ההצלחה בליגת האלופות ובעונה הקרובה".

בעונתו כמאמן ראשי, הוביל קין את מכבי לזכייה באליפות המדינה, גביע הטוטו ולקמפיין אירופי מרשים והעפלה היסטורית לשלב שמינית גמר הקונפרנס ליג. מהאלופה נמסר: "מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מודה לרובי, רורי, דייב, מייק ופיל – אנו מאחלים לכם את מלוא ההצלחה בעתיד. המועדון לא יגיב בנושא עד למועד בו ימונה מאמן חדש לעונת 2024/25".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW