כדורעףענפים אחרים

מכבי תל אביב אירחה את קבוצת הנערות של הפועל אשכול

קבוצת כדורעף הנשים של הצהובים אירחה במרכז הספורט שלום במידטאון ת''א את קבוצת הנערות של יישובי העוטף. גורדנצ'יק: ''העיסוק בספורט חשוב מאוד בימים האלה, משחרר את המחשבות הנוראיות ומסיח את הדעת''

מועדון כדורעף הנשים של מכבי תל אביב וראשי אגודת מכבי תל אביב ענפי ספורט, אירחו היום (רביעי), במרכז הספורט שלום במידטאון תל אביב, את קבוצת הנערות בכדורעף של הפועל אשכול, של המועצה האזורית אשכול בה משחקות צעירות מיישובי עוטף ישראל שפונו לים המלח ואילת בבוקר שלמחרת פרוץ מלחמת חרבות ברזל ב-7 באוקטובר.

בנות אשכול בצהוב כחול (באדיבות מכבי ת"א)

הפעילות הערכית מחממת הלב, היא פרי שיתוף פעולה בין מועדון הכדורעף מכבי תל אביב-נשים, בניהולו של נועם אלבז ותמיכתם ומעורבותם של יו"ר האגודה דורון שיטרוק והמנכ"ל לי און ישראלי ומנהלי הכדורעף באשכול אלכס צייטלין והמאמנת רגינה זבדינה סלומון ששיחקה בעבר במכבי תל אביב והיתה שותפה לעלייתה לליגת העל. בעלה של סבדינה סלומון, אחד מחברי יחידת הכוננות של היישוב כרם שלום הרג מחבלים רבים והציל ישראלים רבים ביום הראשון למלחמה.

הקבוצה האורחת של הפועל אשכול קיבלה מערכת לבוש של מכבי תל אביב ותיק לציוד ספורט, בכחול צהוב, לקראת השתתפותן בסוף החודש במשחקי הפאן אמריקה בארגנטינה.

נועם אלבז, ענבל גורודנציק, אלכס צייטלין ודורון שיטרוק (באדיבות מכבי ת"א)

בין האורחים מאשכול פגשנו את חיים בן חמו הרבש"צ של היישוב הקהילתי צחור, שיחד עם חבריו הרג בשבת השחורה 22 מחבלים. שתיים מבנותיו עדי שמלאו לה היום 16 וזיו בת 14.5 משלבות במהלך השנה, לצד אימונים ומשחקים בהפועל אשכול, אימונים במחלקת הצעירות של מכבי תל אביב.. בקבוצה של הפועל אשכול משחקות עלמה אור וגלי  טרצ'נסקי שנחטפו בידי החמאס ושוחררו, אך טרם חזרו לפעילות בקבוצה.

בקבוצת הבוגרות של מכבי תל אביב שהשתתפה בפעילות היום, משחקת הליברו בת ה-20 ענבל גורדנצ'יק מהיישוב צחור, שאחותה הצעירה, שקד, משחקת בקבוצת הצעירות של אשכול.

דורון שיטרוק עם רבש"צ צחור (באדיבות מכבי ת"א)

ענבל גורדנצ'יק שיתפה בתחושות המלוות אותה מאז הבטח הנורא ב-7 באוקטובר: "איבדתי את חברתי הטובה ירין מארי פלד ז"ל שהייתה פראמדיקית בבסיס בנחל עוז, ששיחקה אתי בהפועל אשכול עד לפני הגיוס. העיסוק בספורט בימים קשים אלו חשוב מאד. הוא משחרר את המחשבות הנוראיות ומסיח את הדעת. זה מקל על ההתמודדות עם התחושות הקשות המלוות אותי מאז השבת הנוראית. ביקרתי בבית ולמרות ההרס הנוראי אני חוזרת לגור בבית בצוחר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button