כדורגל ישראליליגת העל

מכבי ת"א: זנדברג מעביר את האימונים, מחנה האימון קוצר

מאמן קבוצת הנוער החל בשבוע שעבר להעביר את אימוני הצהובים, אשר משודרים בלייב לקין וצוותו הצופים בדברים מחו''ל. מחר ב-10:30 יתקיים משחק אימון מול בני יהודה, המחנה בפולין מקוצר בגלל מספר סיבות

מאמן הנוער של מכבי תל אביב, מיכאל זנדברג, החל בימים האחרונים להעביר את אימוני הקבוצה הבוגרת וליישם את התוכניות המקצועיות של רובי קין שנמצא בחו"ל מאז תחילת המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל. המאמן האירי יפגוש את שחקניו בפולין במסגרת מחנה אימונים מקוצר אליו תגיע הקבוצה ביום ראשון לקראת המשחק מול זוריה לוהנסק האוקראינית במסגרת הקונפרנס ליג ביום חמישי הבא.

מאמן מכבי ת"א, רובי קין (ישי נאמן)

את האימונים מכבי תל אביב מצלמת באמצעות מצלמות במעגל סגור, כאשר ישנה אפשרות להתחבר אל המצלמות בשידור חי ולצפות באימון בעת שהוא מתרחש, וכך עושים אנשי הצוות של קין. מחר (שלישי) ב-10:30 ישחקו הצהובים מול בני יהודה משחק אימון שנועד להתחיל להכניס אותם לקצב של משחק. במועדון רצו להוציא את השחקנים כבר ביום רביעי או חמישי הקרובים על מנת שיהיה שבוע אימונים מרוכז לקראת המשחק מול זוריה. אולם הוחלט להימנע מכך מסיבות ביטחוניות וכן כדי להימנע משהות ארוכה מדי לחו"ל עבור שחקנים ישראלים בעלי משפחות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button