כדורגל ישראליליגת העל

מכבי ת"א: זהבי ויונתן כהן ביקרו את ילדי עוטף שפונו לאילת

שחקני מכבי ת"א ממשיכים לפעול למען המשפחות שעברו את התופת ועזבו את בתיהם בזמן המלחמה והם הגיעו עד אילת. החלוץ: ''שמחנו כ''כ, הילדים מאושרים''. שחקן ההתקפה: ''מחבקים את כולם בתקופה הזו''

קרן מועדון הכדורגל מכבי תל אביב ממשיכה לעבוד במרץ כדי להרים את המוראל בימי המלחמה ואתמול (חמישי) ערן זהבי ויונתן כהן ירדו עד לאילת כדי להיפגש עם תושבי הדרום ועוטף עזה שפונו לעיר.

ערן זהבי חותם לילדים באילת (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

כוכבי מכבי תל אביב הגיעו ליומיים מרוכזים של עבודה מאומצת במהלכה הם צפויים לדלג בין 9 בתי מלון בעיר, להיפגש ולהצטלם עם ילדי הדרום ולחלק להם מתנות ממוצרי המועדון הרשמיים.

בנוסף, רגע שהעלה חיוך על הפנים של כולם התרחש בטורניר לילדי העוטף שנערך באילת בימים אלה. מי שהצטרף אליו היה זהבי, שהגעתו הפתיעה כמובן את המשתתפים, ששמחו לפגוש לפגוש את מספר 7 ולהצטלם איתו. 

ערן זהבי ויונתן כהן באילת (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

זהבי סיפר: "נפגשנו עם המון המון ילדים מתושבי העוטף, מפונים. שמחנו כל כך, אני חושב שהילדים היו מאושרים. מחר יום חדש, נלך לנוח וקצת ונסיים את הביקור שלנו בעוד כמה מקומות". כהן הוסיף מסר משלו: "אני רוצים להגיד לכם שאנחנו אוהבים את כולם, מחבקים את כולם בתקופה הזו, את המשפחות, את כל עם ישראל, צה"ל. באמת, שכולם יירתמו למצב הזה, כיף לנו לשמח אתכם ושיהיה רק טוב לכולם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW