כדורגל ישראליליגת העל

מכבי ת"א ומכבי חיפה בקריאה משותפת: "לעודד בכבוד ובספורטיביות"

מנהלת הליגות ושתי הקבוצות שיתחרו בגמר גביע הטוטו מנסות להימנע מעימותים ביציעים. מנספורד: ''בואו נדבר רק על כדורגל, ולא על שום דבר אחר, במיוחד בימים קשים אלה''. עובדיה: ''לשמור על אחדות בעם''

בימים קשים אלה למדינת ישראל, ובמיוחד לאור הידיעות הקשות שהגיעו אתמול מעזה, מנהלת הליגות, מכבי חיפה ומכבי תל אביב יוצאות בקריאה משותפת לקהל האוהדים לקראת גמר גביע הטוטו הערב (רביעי, 20:00) להגיע לתמוך בקבוצותיהם, אך להימנע מעימותים עם שחקני וקהל הקבוצה היריבה.

אוהדי מכבי ת"א (ישי נאמן)

יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון: "כבר כמה חודשים שהלב של כולנו נמצא בעזה ובגבול הצפון – עם החטופים, עם חיילי צה"ל שנלחמים יחד כתף לכתף ועם חללי צה"ל שבזכות קורבנם אנו יכולים להמשיך ולשחק כדורגל בעורף. בימים אחרים המשחק הערב היה חגיגה של כדורגל ישראלי ברמה הגבוהה ביותר. אבל הערב לצד השמחה והרצון לנצח נהיה עם דמעה בעין ומועקה בלב. הערב כולנו קודם כל ישראלים – כולנו עם אחד. אני פונה לקהל האוהדים משני הצדדים; אנא הגיעו למשחק לתמוך בקבוצתכם בצורה ספורטיבית וללא אלימות".

מנכ"ל מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, בן מנספורד: "אנו חווים ימים קשים מאוד והמחשבות נמצאות עם המשפחות אשר איבדו את האהובים שלהם ועם המשפחות אשר נמצאות בדאגה תמידית לגורל בנותיהן ובניהם השומרים על ביטחון המדינה. אנו ברי מזל שנתנה לנו הזכות לשחק כדורגל הערב בגמר גביע הטוטו. היריבות הספורטיבית נמצאת בבסיסו של כל מפגש בין קבוצות יריבות ואני בטוח כי אוהדי הקבוצות יעשו הכל בכדי לתמוך בקבוצתם, יחד עם זאת ובמיוחד בימים קשים אלו. בוא נוודא שבסיום המשחק נדבר על כדורגל ועל המשחק עצמו ולא על שום דבר אחר פרט להנאה שהמשחק המופלא הזה מעניק לנו.

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

מנכ"ל מועדון כדורגל מכבי חיפה, איציק עובדיה: "כולנו חווים תקופה מורכבת מהקשות שידענו. מדי יום מהדהדים השמות וסיפורי חיים שנקטפו באיבם והכאב עצום. הכדורגל בתקופה זו משמש כמפלט, אך ליבנו מלא דאגה לאלו המחרפים את נפשם בחזית על מנת שנוכל לקיים שגרה ולשחק כדורגל. לכל אותם גיבורים בחזית בקשה אחת, לשמור על אחדות בעם , בכל מקום וגם במגרשי הכדורגל . והערב הזה על אחת כמה וכמה. נמשיך לעודד ולדחוף כל אחד ואחת את קבוצתו, בכבוד ובספורטיביות ".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW