כדורגל ישראליליגת העל

מכבי ת"א ובית"ר ירושלים ספגו קנסות של עשרות אלפי ש"ח

הצהובים נענשו על מטבע שפגע בצ'ארון שרי ממכבי חיפה בגמר גביע הטוטו וכן על שיר שהוגדר כקריאות גזעניות והדלקת אבוקות מול הפועל ירושלים. הקבוצה מהבירה נענשה בעקבות אירועי הדרבי הירושלמי

מכבי תל אביב עמדה היום (רביעי) לדין משמעתי בעקבות אירועי גמר גביע הטוטו מול מכבי חיפה, שם צוין בדו"ח כי לאחר הענקת טקס הענקת הגביע זרקו אוהדי מכבי תל אביב מטבע לעבר צ'ארון שרי שפגע בפניו. בנוסף קראו אוהדי מכבי תל אביב קריאות "תנו לצה"ל לנצח, לזיין את הערבים". בנוסף, עמדה לדין על האבוקות שהודלקו במשחק נגד הפועל ירושלים ונקנסה ב-6,000 ש"ח.

שחקני מכבי חיפה מנחמים את צ'ארון שרי (ישי נאמן)

בעקבות הקריאות הגזעניות וזריקת המטבע שפגע בשרי, מכבי תל אביב נקנסה בסכום כולל של 20,000 ש"ח – 15,000 על הקריאות הגזעניות ו-5,000 על המטבע. הדיין לא הפעיל את עונש התנאי שעמד לחובת מכבי תל אביב בגין הקריאות הגזעניות וכתב בהחלטתו: "גובה הקנס נקבע על ידי, בין היתר לאור דברי נציגת הנאשמת בדבר הפעולות שננקטו על ידם לאחר מכן, אשר הביאו לדבריה להפסקת הקריאות הללו בטקסים המתקיימים לפני המשחקים בעת הזאת". סך הקנסות עומד על 26 אלף ש"ח.

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

בית"ר ירושלים עמדה גם היא לדין, בגין אירועי הדרבי הירושלמי, וספגה קנס של 22.5 אלף ש"ח על כמה מקרים – השלכת מספר חפצים והתפרצות של מספר אוהדים לכר הדשא. אמיר שוויקי, מאנשי הפועל ירושלים שחגג בהתרסה מול הצהובים-שחורים אחרי ה-1:2 של מתן חוזז, הורחק משני משחקים בפועל. בני סכנין נקנסה ב-4,500 ש"ח בעקבות השלכת חפצים לעבר ניב אליאסי, שוער הפועל באר שבע..

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button