כדורסלליגת העל

מכבי ת"א הודיעה על חתימת הסכם אסטרטגי עם מכבי שדרות

עמותת מחלקת הנוער של הצהובים תספק את המעטפת המקצועית וגם חברת פיקסלוט נרתמה למהלך. ראש העיריה אלון דוידי בירך: ''הדבר מראה הרבה עליכם, על העם שלנו, על החיוביות והחיבור בין המרכז והדרום''

עמותת מחלקת הנוער של מכבי תל אביב חתמה אתמול (רביעי) הסכם אסטרטגי עם מועדון כדורסל מכבי שדרות. במסגרת ההסכם, מחלקת הנוער של מכבי תספק למכבי שדרות את המעטפת המקצועית לבית הספר לכדורסל בעיר, השתלמויות מאמנים, ביגוד לילדים ורפרנט קבוע מטעם מכבי שיסייע בניהול האופרציה. בתקופה זו העמותה רואה בשיתוף הפעולה כמהלך שחשיבותו מעבר לכדורסל ומעבר לספורט. 

חברת "פיקסלוט" תתרום ותתקין בעיר שדרות ובאזור העוטף כ-15 מצלמות לטובת צילום האימונים והמשחקים, לרווחת ההורים והילדים. "אני יכול להיות גאה שאנחנו מתקשרים עם מקום כמו שדרות, גם לפני ה-7 באוקטובר וכמובן שלאחר מכן", אמר יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, עו"ד שמעון מזרחי. "יש לנו כמה וכמה שיתופי פעולה מהסוג הזה ובעזרתם מתפתחים שחקנים. אני בטוח שהפרויקט הזה יהיה מיוחד. אני מקווה שנעשה אצלכם טקס ואם נוכל, נביא גם את הקבוצה הראשונה שלנו לשם".

מעמד חתימת ההסכם (מכבי ת"א, עמוד האינסטגרם הרשמי)

"כבוד מבחינתי לשבת כאן. אותנו לימדו שהצלחה זה לא רק כשרון, אלא הצלחה נובעת מהתמדה", סיפר ראש עיריית שדרות אלון דוידי. "ההתמדה שלך שמעון לאורך כל השנים, בעליות ובירידות – ואנחנו מגיל אפס חיינו מכבי ונשמנו מכבי ואני גם שיחקתי קצת כדורסל בעברי – היא מודל לחיקוי. כבוד גדול מבחינתנו כעיר שדרות. למרות המצב הביטחוני, רוב העיר כבר חזרה הביתה והנושא של הספורט בריא מאוד לנפש, בריא מאוד להתמודדות עם המתח ואנחנו בכלל רוצים להיות טובים, הישגיים ומצטיינים על אף המצב הביטחוני". 

"העובדה שאתם לוקחים את החסות עלינו זה אומר שהלב והמקצועיות שלכם יהיו בשדרות", הוסיף דוידי. "זה מראה הרבה עליכם, על העם שלנו, על החיוביות והחיבור בין המרכז והדרום. אנחנו רוצים להיות עם הטוב ביותר ומכבי זה הטוב ביותר. אני זוכר שגם לפני ה-7 באוקטובר תמיד באתם, הייתם איתנו ושאלתם מה אפשר לעשות ואיך אפשר לעזור".

מנכ"ל מחלקת הנוער, אלון בן זקן, הסביר: "אני שמח מאוד שההסכם הזה יוצא לפועל. אנחנו כמועדון נעשה את המקסימום כדי להחזיר את מירב הילדים שיעסקו בספורט ולא יחשבו רק על המלחמה. נביא את המקצועיות שלנו, נביא לשם השתלמויות מאמנים. אני מקווה שבעוד שנתיים נעמוד שם עם 300-400 ילדים של מכבי שדרות – מכבי תל אביב. זו גאווה גדולה מבחינתנו להיות שם, חשוב להיות שם ושיצמחו שם ילדים טובים ושחקנים טובים".

"כבוד בשבילנו להיות חלק מהפרויקט הזה", אמר אורי אלוש, מנהל מסחרי פיקסלוט ישראל. "הבירה של האזור הזה בדרום הארץ היא שדרות ואנחנו רואים את זה בכמויות הקבוצות ובמתקנים. יצאנו לפרויקט התנדבותי והחלטנו לשים 15-20 מערכות, שבעזרתן ההורים יוכלו לצפות בילדים שלהם משחקים. מכבי היו הראשונים שזיהו את הפוטנציאל של המערכות שלנו כבר לפני 8-9 שנים, כאשר המערכת הראשונה הותקנה בהדר יוסף, ואני גאה מאוד בזה תמיד. הווידאו יאפשר לא רק להורים לצפות בילדים שלהם משחקים, אלא גם לילד להוריד לעצמו את הווידאו, לשמור לעצמו את החוויה ולהשתפר כתוצאה מהצפייה".

״אני יותר ממתרגש משיתוף הפעולה, מכבי זה באמת אצלי בלב כמאמר השיר", אופיר אסולין, מנכ"ל החברה העירונית לספורט. "אני רואה במהלך – בדיוק כמו עם ווינגייט דרום – ששדרות תהפוך למכבי דרום ותרכז סביבה את עתיד הכדורסל בדרום הארץ. אנחנו יודעים לעשות את זה בהרבה תחומים וכך נעשה גם בכדורסל".

גיא גלברט, פרויקטור ספורט פיקסלוט: "חיבור עם שדרות הוא מרגש ועוצמתי יותר מכל דבר בימים אלה. זו אמירה מאוד חזקה של מכבי תל אביב בתמיכה בדרום וזה מה שאנחנו רוצים לעשות אצלנו בפיקסלוט". 

"ראשית כל, הסקירה ששמענו על שדרות מאז ה-7.10 צמררה אותי וריגשה אותי", גילה ליאור ארדיטי, יו"ר מחלקת הנוער של מכבי תל אביב. "זה לעבוד עם אנשים שעובדים מהלב, שחקני נשמה. מה שאתם עושים בשדרות הוא מבורך ואנחנו במכבי תל אביב נעשה הכל כדי לעזור ולשפר גם אתכם וגם אותנו. מספיק שילד אחד יגיע מהנוער של שדרות למכבי, זה יהיה חסר תקדים. התהליך מבורך ושתהיה בהצלחה לכולם".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW