גביע המדינהכדורגל ישראלי

מכבי פ"ת תפגוש את מכבי ת"א במשחק אלוף האלופים ב-15.7

אחרי הזכייה בגביע המדינה, המלאבסים יארחו את משחקיהם באירופה בפולין כשיחלו בסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית, הפועל ב''ש בסיבוב השני בקונפרנס ליג. במנהלת ובהתאחדות שלחו ברכות

מחזיקת גביע המדינה הטרייה מכבי פתח תקווה תפגוש את האלופה מכבי תל אביב למשחק "אלוף האלופים" ב-15 ביולי, שיפתח את עונת 2024/25 בכדורגל הישראלי. גביע הטוטו ייצא לדרך ב-27.7 וליגת העל והלאומית יחלו ב-24.8. ליגת העל תגיע לסיומה ב-24.5.2025, בעוד גמר גביע המדינה ייערך ב-29.5.2025. 

בעקבות הזכייה בגביע השלישי – והראשון אחרי 72 שנה, המלאבסים יקבלו את הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית שם יחלו את המסע האירופי שלהם בעונת 2024/25 בסיבוב השני. הקבוצה תארח את משחקיה בפולין. הכרטיס השני לקונפרנס ליג (בנוסף לסגנית האלופה מכבי חיפה) ילך להפועל באר שבע בזכות העובדה שסיימה במקום השלישי בליגת העל, כאשר שתיהן יחלו בסיבוב השני של המפעל השלישי בטיבו באירופה.

שחקני מכבי פ"ת חוגגים (חיים בן דוד)

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון בירך: "ברכות למכבי פתח תקווה על זכיה בגביע שלישי בתולדות המועדון. ברכות לאבי לוזון, רן קוז'וק, השחקנים והצוות. עונה שהתחילה עבורכם עם עליית ליגה מסתיימת עם גביע המדינה. למרות גודלו של המועדון הצלחתם בשנים האחרונות להגיע למעמד מכובד שבא לידי ביטוי בטיפוח שחקני בית וערכים של מקצוענות שהגיעו לשיא עם זכיה בגביע המדינה".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ בירך: "ציפייה שנמשכה עשרות רבות של שנים התממשה הערב ואל מול קהל שיא שזכה להיות חלק מערב היסטורי. ברכות למכבי פתח תקווה, לכל מי שעשו הכל כדי להגיע לרגע הזה ולגביע הנכסף – הנהלה, צוות מקצועי, שחקנים, אוהדים ואוהדות. הלוואי שנפתח כולנו את העונה הבאה מאוחדים, שלמים, יחד עם כל מי שחייבים לחזור אלינו במהרה".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW