כדורגל ישראליליגת העל

מכבי פ"ת: "רצינו לראות את קוז'וק ממשיך, השינוי נכפה עלינו"

המלאבסים היו על סף סיכום על הארכת חוזה עם המאמן, שהגיע בינואר וזכה בגביע המדינה לאחר שהשאיר את הקבוצה בליגה, אך קוז'וק בחר לעבור להפועל ב''ש. במועדון נפרדו ממנו, המאמן: ''נתתם לי להרגיש בבית''

במכבי פתח תקווה קיבלו הערב (ראשון) באכזבה גדולה את דבר חתימתו של רן קוז'וק בהפועל באר שבע. מחזיקת גביע המדינה הטרייה הייתה על סף סיכום על הארכת חוזהו של המאמן שהגיע בינואר, השאיר את הקבוצה בליגה וזכה כאמור בגביע, אך קוז'וק בחר לבסוף לעזוב לקבוצה אותה ניצח בגמר הגביע.

ממכבי פתח תקווה נמסר: "מאמן הקבוצה רן קוז'וק החליט לסיים את עבודתו במועדון. ברצוננו להודות לרן על תרומתו למועדון וזכיה בגביע היסטורי. המועדון מאוד רצה לראות את רן ממשיך בקבוצה ולהמשיך את הדרך החדשה, אך השינוי נכפה עלינו ולא נותר לנו אלא לקבל את רצונו של רן לעזוב כעובדה מוגמרת".

יצטרך לחפש מאמן אחר. אבי לוזון (ישי נאמן)

עוד נמסר: "המועדון ימשיך את דרכו המקצועית ויבחר את המאמן הנכון לתפיסה המקצועית בימים הקרובים. אוהדים יקרים, מכבי פתח תקווה בניהול חזק ודרך חזקה תדע לבחור את האיש הרעב והאיכותי שיתאים לה. המועדון מעל הכל". המלאבסים פנו למסאי דגו, אך האחרון מעדיף את ההצעה מהפועל תל אביב.

מאוחר יותר, קוז'וק עצמו פרסם הודעת פרידה וכתב: "אני עדיין נרגש מהזכייה ההיסטורית בגביע וכל כך שמח שזכיתי לחוות זאת במועדון הנפלא הזה. רוצה להודות בראש ובראשונה לאבי לוזון על התמיכה והאמון בי לכל אורך הדרך, לאופיר וטל על שיתוף הפעולה המושלם, לצוות המקצועי ולשחקנים שעבדו כל כך קשה כדי שנוכל להתגאות בסיום העונה הזאת".

נפרד ממכבי פ"ת. רן קוז'וק (אסף הופמן)

המאמן הוסיף: "אני רוצה להודות לכם, אוהדים יקרים. אתם באמת קהל מיוחד. תודה שנתתם לי להרגיש בבית כשרק הכרנו, על התמיכה, תודה שהייתם שם בשבילנו כשהיינו צריכים אתכם. אין ראויים ממכם לתואר הזה. אני יודע שהקבוצה בידיים טובות, עם אנשים שימשיכו לקחת אותה קדימה להצלחה. שלכם, רן".

מוקדם יותר, מכבי פתח תקווה הודיעה על פרידה משני זרים: מויס אדילהו ואיברהים ג'אבר. המועדון החליט שלא לממש את אופציית ההארכה עליהם והם יעזבו אותנו לאחר עונה אחת.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW