כדורגל ישראליליגת העל

מכבי נתניה יצאה למחנה האימונים, קוז'וק: "נחבר את הקבוצה"

היהלומים המריאו למחנה האימונים בהולנד, המאמן הוסיף: ''יש תהליך טוב, אני רואה שיפור בהרבה דברים''. בילנקי: ''התגעגענו אחד לשני''. במהלך המחנה, שיסתיים ב-21 ביולי, תפגוש נתניה את בוורן ומכלן

מכבי נתניה המריאה היום (רביעי) למחנה האימונים בהולנד, שיסתיים ב-21 ביולי ובמהלכו תפגוש את בוורן ומכלן הבלגיות. כזכור, היהלומים מתאמנים כבר כשבועיים וקיימו משחק הכנה מול הפועל ירושלים, שניצחה 2:1.

המאמן רן קוז'וק אמר בנתב"ג: "המחנה ישמש לנו אמצעי לחבר את הקבוצה מחדש, אנחנו גם מקבלים בחזרה את שחקני הנבחרות שהיו באליפות אירופה והמטרה העיקרית היא לחבר את הקבוצה מחדש. יש הרבה פרמטרים שדיברנו עליהם בפגרה שעלינו לשפר בהם, ויש תהליך טוב – אני רואה שיפור בהרבה דברים".

המגן עידו וייר הוסיף: "ההרגשה מעולה, הולך לנו טוב ואנחנו גם שמחים עם השחקנים החדשים שהגיעו. מחנות האימונים בחו"ל נועדו בשביל החיבור והגיבוש של הקבוצה, כדי שנהיה רק אנחנו – בלי המשפחות והחברים, רק אנחנו כדי שנשתפר".

החלוץ סטניסלב בילנקי סיכם: "התגעגענו אחד לשני וזו הרגשה טובה לחזור ולהתחיל לעבוד לקראת העונה הבאה. אני מצפה למחנה האימונים ולמשחקים שיהיו לנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW