כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה תקבל כ-800 כרטיסים למשחק החוץ נגד פנאתינייקוס

לראשונה מאז פרוץ המלחמה לפני כחודשיים, אוהדי האלופה מקבלים הזדמנות לעודד את הקבוצה מהיציע - במשחק החוץ נגד היוונים בעוד שבוע בדיוק. במועדון הדגישו לאוהדים כי קיימת אזהרת מסע ברמה 2 למדינה

מאז שפרצה המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר, אוהדי מכבי חיפה – כמו כל אוהדי הכדורגל בישראל – לא זכו לעודד את הקבוצה מהיציעים. הבוקר (חמישי) הודיעו שהירוקים כי הרשויות ביוון אישרו הגעת קהל מישראל ועדכנו כי המועדון קיבל כ-800 כרטיסים למשחק החוץ מול פנאתינייקוס באתונה ביום חמישי הבא (19:45 שעון מקומי).

חשוב מאוד לציין כי במועדון הדגישו כי יש לשים לב כי המטה לביטחון לאומי במשרד החוץ קבע אזהרת מסע ליוון ברמה 2 (איום מזדמן) וחשוב להתעדכן באתר משרד החוץ: “יחד עם זאת חובתנו לציין כי המטה לביטחון לאומי עדכן את אזהרות המסע לחו"ל. אזהרת המסע החלה על יוון בימים אלו הינה איום מזדמן (רמה 2) ומומלץ לנקוט באמצעי זהירות מוגברים. שימו לב! אזהרת המסע עלולה להשתנות ויש להקפיד להתעדכן בהנחיות משרד החוץ. אוהדי הקבוצה ימוקמו בשער 6 (מידע נוסף והנחיות יועברו בהמשך לרוכשי הכרטיסים)".

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

שלבי מכירת הכרטיסים

שלב א'- החל מהיום (7.12) בשעה 12:00 – המכירה תיפתח למנויי חוץ.

שלב ב'- החל מהיום (7.12) בשעה 14:00 – המכירה תיפתח למנויים ותיקים (מנויים שיש ברשותם מנוי מעונת 13/14 ברציפות) ולמנויים אשר חברים במועדון האוהדים גרין פלוס.

שלב ג'- החל מהיום (7.12) בשעה 17:00 – המכירה תיפתח לכלל המנויים ולחברי גרין פלוס.

שלב ד'- החל מיום ראשון (10.12) בשעה 12:00 – המכירה תיפתח לכלל האוהדים.

*על בסיס מקום פנוי. כל אוהד זכאי להזמין כרטיס בודד. הכרטיס אישי ואינו ניתן להעברה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW