כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה תעמוד לדין על קריאות "ניאו נאצי" לעבר בן חיים

לאחר שאוהדי הירוקים קראו קריאות מכוערות לעבר שחקן מכבי פ''ת וזרקו לעברו מצתים וכוסות, הקבוצה תעמוד לדין. גם מנהל הקבוצה של מכבי ת''א יואב זיו לדין על דבריו לשניר לוי לאחר שריקת הסיום למשחק מול בני ריינה

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שני) להעמיד את מכבי חיפה לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, במהלך המשחק מול מכבי פתח תקווה אתמול – בו הירוקים נכנעו 3:2 לעולה החדשה. הדיון יתקיים ביום רביעי בשעה 17:00.

לפי דו"ח השופט, "בדקה ה-27 עוזר השופט ציין כי נשמעו קריאות 'ניאו נאצי' מכיוון היציע המזרחי אשר אכלס את אוהדי מכבי חיפה. בדקה ה-35, לאחר הבקעת השער של פתח תקווה, נזרקו חפצים לשדה המשחק מכיוון היציע המזרחי אשר אכלס את אוהדי מכבי חיפה, ובדקה ה-45, מהיציע אשר אכלס את אוהדי מכבי חיפה נזרקו מצתים וכוסות שתייה ונשמעו נהמות וקריאות 'ניאו נאצי'" – כשאלו מכוונות לעברו של טל בן חיים.

יואב זיו בא בתלונות לשופט (ישי נאמן)

תובע ההתאחדות החליט כי גם מנהל הקבוצה של מכבי תל אביב יואב זיו יעמוד לדין משמעתי בגין העלבת שופט המשחק והפרת סדר. כזכור, לאחר שריקת הסיום, זיו ביקר בחריפות את השופט שניר לוי ואמר לו לאחר איבוד הנקודות של מכבי תל אביב מול מכבי בני ריינה, "אתם בושה, האגו שלכם גדול יותר מהמשחק". זיו כזכור הורחק על ידי השופט ובדו"ח השופט נכתב כי "לאחר מכן ניסה להתפרץ לחדר ההלבשה בצעקות, כאשר מר ג'ק אנגלידיס פינה אותו מהאזור. יש לציין כי לאחר מכן, מר אנגלידיס נכנס לחדר ההלבשה שוב על מנת להתנצל על התנהגותו של יואב זיו".

בנוסף, מכבי נתניה תעמוד לדין בגין פגיעה על ידי אוהדים זאת בעקבות כך שבניצחון 1:4 על הפועל פתח תקווה נזרק מהיציע הצפוני כבל חשמל על עוזר השופט ישראל פלדמן. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW