כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה קיבלה רק 940 כרטיסים למשחק בטוטו טרנר

בגלל סגירת היציע ודרישות המשטרה להפרדה משמעותית, חיפה תקבל כמות מועטה של כרטיסים למה שעשוי להיות משחק האליפות שלה. במועדון יבקשו הקצאה נוספת. חזיזה ופיירו צפויים לפתוח בהרכב בשני

מכבי חיפה תתארח ביום שני (20:30) אצל הפועל באר שבע למשחק שיכול להיות משחק האליפות שלה, אם תנצח את האדומים מבירת הנגב ותשלים בכך זכייה רשמית באליפות שלישית ברציפות ו-15 בהיסטוריה. 

לאור העונש של סגירת היציע הדרומי ולאור החלטת המשטרה על חציצות נרחבות והפרדה ברורה, הירוקים קיבלו רק 940 כרטיסים לאוהדי הקבוצה, לעומת כמות של כ-1,600 כרטיסים שהקבוצה מקבלת לרוב באצטדיון טוטו טרנר. במועדון לא אהבו את העניין ואמרו: "חבל מאוד שגם אנחנו נענשים בעקבות העונש של באר שבע, נבקש הקצאה של כרטיסים נוספים כפי שמגיע לנו לפי התקנון". לקבוצה יש כ-1,000 מנויי חוץ, כך שגם אלו לא יוכלו להיכנס כולם למשחק נגד באר שבע.

בצד המקצועי, במכבי חיפה ממשיכים בהכנות כאשר ניראה שההתלבטות הגדולה היא בין פרנזי פיירו לדין דוד בחוד של הקבוצה. כמו כן דולב חזיזה צפוי להיכנס חזרה להרכב של האלופה אחרי שנעדר מול מ.ס אשדוד בשל צבירת כרטיסים צהובים. בנוסף, נראה שמוחמד אבו פאני יפתח לצדו של עלי מוחמד בקישור וההגנה תכלול את עבדולאי סק, שון גולדברג, דניאל סונדגרן ופייר קרונו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW